Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023
8 turas
Penktadienis
2022-10-21 17:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
2
FK Babrungas
Vidmantas Balsys 56'
Vidmantas Balsys 56'
Vidmantas Balsys 56'
Marius Skirmantas 76'
Marius Skirmantas 76'
Marius Skirmantas 76'
Vidmantas Balsys 56'
Vidmantas Balsys 56'
Marius Skirmantas 76'
Marius Skirmantas 76'
Marius Skirmantas 76'
2
FA Panevėžys-PRSSG 2:2 (PEN
Arijus Finevičius 18'
Arijus Finevičius 18'
Arijus Finevičius 18'
Džiugas Keliuotis 21'
Džiugas Keliuotis 21'
Džiugas Keliuotis 21'
Arijus Finevičius 18'
Arijus Finevičius 18'
Džiugas Keliuotis 21'
Džiugas Keliuotis 21'
Džiugas Keliuotis 21'
Pilna statistika
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023
8 turas
Penktadienis, 2022-10-21 17:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
Vidmantas Balsys 56'Vidmantas Balsys 56'
Vidmantas Balsys 56'
Marius Skirmantas 76'
Marius Skirmantas 76'
Marius Skirmantas 76'
2
2
Pilna statistika
FA Panevėžys-PRSSG 2:2 (PEN
Arijus Finevičius 18'Arijus Finevičius 18'
Arijus Finevičius 18'
Džiugas Keliuotis 21'
Džiugas Keliuotis 21'
Džiugas Keliuotis 21'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
FPRO LFF taurė
2024-04-24 15:30
Apdovanojimai
Oficialūs pranešimai
Lygos statistika
FK Babrungas
|
FA Panevėžys-PRSSG
|
|
5 | Vieta lentelėje | 1 |
23 | Taškai | 49 |
45:72 | Įvarčių skirtumas | 99:30 |
FK Babrungas
FA Panevėžys-PRSSG 2:2 (PEN
Žaidėjai
6 | Titanas Ukrinas (C) |
32 | Marius Skirmantas (G) 76' 76' 76' |
3 | Regimantas Virkšas |
10 | Deimantas Valauskas |
14 | Tomas Budrys 77' 77' 77' |
17 | Vilius Butkus |
20 | Julius Vičius 46' 46' 46' |
23 | Matas Kazbaras 80' 80' 80' 80' 80' 80' |
24 | Vidmantas Balsys 56' 56' 56' 88' 88' 88' |
25 | Pablo Jose Borja Duarte 77' 77' 77' |
33 | Osvaldas Narmontas 77' 77' 77' |
Teisėjai
Teisėjas | Ernestas Žymantas |
Žaidėjai
Kajus Jablonskas (C) |
8 |
Džiugas Jurevičius (G) |
12 |
Ignas Krivickas |
2 |
67' 67' 67' Rokas Giedraitis |
3 |
Linas Ausmonas |
5 |
Emilis Grinkus |
6 |
65' 65' 65' Audrius Kiela |
9 |
18' 18' 18' Arijus Finevičius |
11 |
Eivydas Tumasas |
13 |
81' 81' 81' Dominykas Kulikauskas |
14 |
Augustas Dūda |
15 |
Atsarginiai žaidėjai
1 | Žygimantas Bendikas (G) 46' 46' 46' |
5 | Otonas Grauslys 77' 77' 77' |
8 | Julius Vaškys 77' 77' 77' |
18 | Diekontas Eimantas 77' 77' 77' |
39 | Julius Lukošius 88' 88' 88' |
44 | Ridmantas Valutis |
Atsarginiai žaidėjai
Matas Baltakys (G) |
1 |
65' 65' 65' 66' 66' 66' Džiugas Keliuotis |
23 |
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
18'
min
Arijus Finevičius
18'
min
Arijus Finevičius
18'
min
Arijus Finevičius
Antras kėlinys
Žygimantas Bendikas
Julius Vičius
46'
min
Žygimantas Bendikas
Julius Vičius
46'
min
Žygimantas Bendikas
Julius Vičius
46'
min
Vidmantas Balsys
56'
min
Vidmantas Balsys
56'
min
Vidmantas Balsys
56'
min
65'
min
Džiugas Keliuotis
Audrius Kiela
65'
min
Džiugas Keliuotis
Audrius Kiela
65'
min
Džiugas Keliuotis
Audrius Kiela
66'
min
Džiugas Keliuotis
66'
min
Džiugas Keliuotis
66'
min
Džiugas Keliuotis
67'
min
Rokas Giedraitis
67'
min
Rokas Giedraitis
67'
min
Rokas Giedraitis
Marius Skirmantas
76'
min
Marius Skirmantas
76'
min
Marius Skirmantas
76'
min
Otonas Grauslys
Osvaldas Narmontas
77'
min
Julius Vaškys
Pablo Jose Borja Duarte
77'
min
Diekontas Eimantas
Tomas Budrys
77'
min
Otonas Grauslys
Osvaldas Narmontas
77'
min
Julius Vaškys
Pablo Jose Borja Duarte
77'
min
Diekontas Eimantas
Tomas Budrys
77'
min
Otonas Grauslys
Osvaldas Narmontas
77'
min
Julius Vaškys
Pablo Jose Borja Duarte
77'
min
Diekontas Eimantas
Tomas Budrys
77'
min
Matas Kazbaras
80'
min
Matas Kazbaras
80'
min
Matas Kazbaras
80'
min
Matas Kazbaras
80'
min
Matas Kazbaras
80'
min
Matas Kazbaras
80'
min
81'
min
Dominykas Kulikauskas
81'
min
Dominykas Kulikauskas
81'
min
Dominykas Kulikauskas
Julius Lukošius
Vidmantas Balsys
88'
min
Julius Lukošius
Vidmantas Balsys
88'
min
Julius Lukošius
Vidmantas Balsys
88'
min
Varžybų pabaiga
FA Panevėžys-PRSSG 2:2 (PEN
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-27 15:00
FC Džiugas
FK TransINVEST
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FC Hegelmann
FK Kauno Žalgiris
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 15:00
FK Banga
FA Šiauliai
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 17:00
FK Sūduva
FK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 19:00
DFK Dainava
FK Panevėžys
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 17:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK TransINVEST
FK Kauno Žalgiris
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FC Džiugas
DFK Dainava
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 19:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 16:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:30
FK Garliava
Vilniaus BFA
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 11:00
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 13:00
VFM Fortūna
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 14:45
FA-FM Ateitis
Kauno Žalgirio FA
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 10:00
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:00
FK Žalgiris
Prienų futbolo mokykla
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:30
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 14:00
FK Saned
FA Tauras
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 17:00
FK Jonava
FK Druskininkai
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 17:00
Minijos FA
FA Šiauliai B
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 17:00
Minijos FA
FA Šiauliai B
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 18:00
VU
LSU
VU stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 19:00
FA Utenis
Elektrėnų sav. FA
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-26 14:30
Klaipėdos FM
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-26 14:30
Klaipėdos FM
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
Penktadienį 04-26 15:30
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 04-26 16:00
FK Gintaras
Klaipėdos KFA
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
Penktadienį 04-26 16:50
KFA
FK Šilutė
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai