Lietuvos jaunimo futsal čempionato U9 diviziono Vakarų A grupė 2023
1 turas
Penktadienis
2023-01-13 16:00:00
Gargždų miesto Policijos salė
Palangos SC
FK Babrungas
Pilna statistika
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U9 diviziono Vakarų A grupė 2023
1 turas
Penktadienis, 2023-01-13 16:00:00
Gargždų miesto Policijos salė
Palangos SC
Pilna statistika
FK Babrungas
Naujienos
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Treneriai
E-projektai
2024-04-17 15:00
II lyga
2024-04-17 12:20
Lygos statistika
Palangos SC
|
FK Babrungas
|
|
5 | Vieta lentelėje | 1 |
0 | Taškai | 0 |
0:0 | Įvarčių skirtumas | 0:0 |
Palangos SC
FK Babrungas
Žaidėjai
1 | Pijus Mackie (G)(C) |
3 | Jokūbas Baikauskas |
8 | Elanas Vainora |
21 | Radvilas Saulytis |
44 | Markas Kurpoviesas |
Teisėjai
Žaidėjai
Deimjanas Rimkus (C) |
5 |
Tadas Lukoševičius (G) |
1 |
Simonas Zaveckas |
7 |
Nedas Mačernis |
9 |
Matijus Rusys |
10 |
Atsarginiai žaidėjai
2 | Radvilas Žimkus |
7 | Deilanas Strakšys |
10 | Jurgis Skalandžiūnas |
12 | Simonas Šadbaras |
20 | Jonas Jakštas |
77 | Jordanas Kabalinas |
Atsarginiai žaidėjai
Lukas Žvirždys |
11 |
Matas Gerika |
15 |
Vykintas Vyšniauskas |
21 |
Saulius Adomaitis |
77 |
Palangos SC
Varžybų pabaiga
FK Babrungas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 15:00
FK Kauno Žalgiris
FK Sūduva
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 18:00
FA Šiauliai
DFK Dainava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Panevėžys
FK TransINVEST
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 18:30
FK Žalgiris
FC Džiugas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Šiauliai
FK Sūduva
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-19 19:00
FK Riteriai
FK Banga B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 17:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 17:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 15:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 10:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Šiauliai
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
BE1 NFA
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 12:00
FK Žalgiris
FK Garliava
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-20 12:00
Vilniaus BFA
FA Šiauliai
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
VFA Geležinis Vilkas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FK Žalgiris
FK Atmosfera
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
Kauno Žalgirio FA
Talentų FA-FK Riteriai
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 17:30
FA Tauras
Mažeikių FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics moterų I lyga
Ketvirtadienį 04-18 19:30
FK Babrungas
FK Vilkija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Klaipėdos KFA
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai