„Vilnius Football Academy“ užsitikrino debiutinį LJL U13 čempionų titulą

Birželio 14 diena įeis į „Vilnius Football Academy“ komandos istoriją – vilniečiai šiandien tapo nebepavejamais Lietuvos jaunučių lygos U13 divizione.

Į Klaipėdą vilniečiai atvyko tikėdamiesi pergalės, kuri panaikintų teorinę galimybę Vilniaus BFA ir Kauno „Be1 NFA“ komandoms prisivyti lygos lyderius. Patys klaipėdiečiai turnyro lentelėje įsitvirtinę septintoje vietoje, tad susitikimo baigtis nebūtų pakeitusi jų situacijos.

„Vilnius Football Academy“ pirmo kėlinio pabaigoje įgijo persvarą, pasižymėjus 28 min. Matui Venskui ir 32 min. Mantui Jurgilui. Antrame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį – 38 minutę įvartį įmušė Rokas Melaikis, o klaipėdiečių garbės įvartį 63 min. realizavus baudinį pelnė Mykyta Cynkušas.

Galutinis rezultatas 3:1 suteikė „Vilnius Football Academy“ ekipai 69 tašką. Čempionatas finišuos birželio 18 dieną, o šio sezono lygos nugalėtojai savo aikštėje priims „Be1 NFA“.