Lietuvos futbolo ateitis -
mūsų atsakomybė

Žaidėjai
Komandos
Varžybos
Rungtynės

Lietuvos futbolo federacija

Lietuvos futbolo federacija (LFF) – regionines ir specializuotas asociacijas vienijanti organizacija, kuri siekia vystyti bei populiarinti futbolą Lietuvoje. Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) ir Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) narė.

Aukščiausias federacijos organas – visuotinė narių konferencija, sudaryta iš deleguotų regioninių bei specializuotų šakinių futbolo asociacijos atstovų. Konferencija renka prezidentą, Vykdomąjį komitetą, kurie kaip vykdomoji institucija, skiria generalinį sekretorių bei priima LFF veiklos sprendimus. LFF administracija vadovaujama generalinio sekretoriaus vykdo kasdienę veiklą: valdo federacijos finansus, kontroliuoja techninį, futbolo vystymo, rinkodaros ir komunikacijos departamentus.

Pagrindinė federacijos veikla apima nacionalinės futbolo rinktinės formavimą, pasiruošimo varžyboms valdymą, nacionalinių ir tarptautinių futbolo varžybų organizavimą, profesionalaus ir mėgėjiško futbolo skatinimą, futbolo infrastruktūros plėtrą, su futbolu susijusių santykių reglamentavimą, savų ir tarptautinių futbolo organizacijų narių interesų atstovavimą, nesąžiningo žaidimo prevencijos vykdymą, garbingo žaidimo skatinimą, futbolo dalyvių švietimą ir kitas veiklas, susijusias su futbolo kultūros ugdymu Lietuvoje.

Lietuvos futbolo federacijos misiją apibrėžia trys punktai:

  • Rūpintis kiekvienu futbolo bendruomenės nariu;
  • Garantuoti futbolo prieinamumą visiems norintiems atstovauti Lietuvą;
  • Gerinti Lietuvos įvaizdį Europoje ir pasaulyje.

Mūsų federacijos vizija – pažangi ir atsakinga organizacija, savo veikloje derinanti tradicijas ir modernius futbolo standartus. Siekiame veiksmingai koordinuoti futbolą Lietuvoje ir atstovauti savo šaliai pasaulyje.

LFF ŽMONĖS IR IDĖJOS

KOMANDA

Susipažinkite su LFF struktūra ir žmonėmis kuriančiais Lietuvos futbolo kultūrą.

VEIKLA

Susipažinkite su LFF veiklomis ir atsakomybėmis, kurios užtikrina veiksmingą Lietuvos futbolo koordinavimą bei kultūros vystymą.

Asociacijos

LFF sudarančios ir su organizacija bendradarbiaujančios asociacijos.

Regionai

Lietuvos futbolą regionuose kontroliuojančios futbolo federacijos.

Strategija

Lietuvos futbolo kultūros vystymo ir plėtros planas.

Stadionas

Informacija apie Lietuvos stadionų infrastruktūrą ir nuomą.

VIZIJA

Pažangi, skaidri ir atsakinga organizacija, derinanti tradicijas ir modernumą, veiksmingai koordinuojanti populiariausią sporto šaką Lietuvoje ir atstovaujanti savo šaliai pasaulyje.

MISIJA

Deramai rūpintis kiekvienu futbolo bendruomenės nariu, garantuojant futbolo prieinamumą visiems, norintiems atstovauti Lietuvai ir gerinti savo šalies įvaizdį Europoje bei pasaulyje.

PRISIJUNK

Tapk teisėju

Prisidėkite prie teisingos varžybų eigos.

Treniruok

Ugdykite ir treniruokite Lietuvos futbolo talentus.

Žaisk

Pradėti žaisti futbolą niekada nevėlu.

Karjera

Prisijunkite prie Lietuvos futbolo federacijos komandos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.