BENDRUOMENEI

DOKUMENTAI

lietuvos futbolo bendruomenės atstovavimas

Lietuvos futbolo federacijos atstovai bei bendruomenės nariai sulaukė kvietimo į Lietuvos Respublikos Seimą, kur turėjo galimybę pristatyti Lietuvos futbolo plėtros viziją bei valstybės galimą indėlį į jos įgyvendinimą.
„Norime labai padėkoti Seimo nariams, kurie geranoriškai sutiko priimti futbolo atstovus ir išgirsti, kuo šis sportas Lietuvoje dabar gyvena ir su kokiais iššūkiais susiduria. Komisijos posėdyje aptarėme, jog valstybės indėlis į futbolo augimą turėtų būti nebūtinai tiesiogiai finansinis, valstybė gali ženklų postūmį suteikti prisidėdama prie infrastruktūros gerinimo ir auginimo, taip pat iki galo išsprendus neformalaus ugdymo krepšelio klausimą bei taip suteikiant jauniems žmonėms dar daugiau galimybių sportuoti“, kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

 

FUTBOLO VEIKLOS PRISTATYMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMUI:

Seime besilankę Lietuvos futbolo federacijos atstovai ir bendruomenės nariai taip pat pristatė konkrečiais veiksmais paremtą Lietuvos futbolo finansavimo tobulinimo programą. Su ja susipažinti kviečiame paspaudus čia.

 

Kviečiame mūsų bendruomenę susipažinti su pateikta informacija.


Žemiau galite rasti 2024.06.12 Jaunimo ir sporto reikalų komiteto posėdžio įrašą.

Asociacijos

LFF sudarančios ir su organizacija bendradarbiaujančios asociacijos.

Regionai

Lietuvos futbolą regionuose kontroliuojančios futbolo federacijos.

Strategija

Lietuvos futbolo kultūros vystymo ir plėtros planas.

Stadionas

Informacija apie Lietuvos stadionų infrastruktūrą ir nuomą.