PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Atnaujinta: 2021 liepos 28

Šioje Privatumo Politikoje aprašoma Mūsų politika ir procedūros, susijusios su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, ir aprašoma apie Jūsų privatumo teises bei kokie įstatymai Jus saugo.

Mes naudojame Jūsų asmens duomenis, kad galėtume suteikti Jums kokybiškas paslaugas bei jas tobulinti. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs sutinkate, kad duomenys ir informacija bus renkami.

Interpretacija ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių pirma raidė rašoma didžiosiomis raidėmis, turi reikšmes, apibrėžtas toliau nurodytomis sąlygomis. Toliau pateikiami apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jie pateikiami vienaskaitos, ar daugiskaitos būdu.

Apibrėžimai

Šios Privatumo Politikos tikslai:

 • Paskyra yra unikali paskyra, sukurta Jums, kad galėtumėte pasiekti mūsų Paslaugą ar Paslaugos dalis.
 • Bendrovė (toliau – Bendrovė), “Mes”, “Mes” ar “Mūsų” šioje Sutartyje) reiškia Asociacijos Lietuvos futbolo federacija, Stadiono g. 2, LT-02106 Vilnius.
 • Slapukai yra maži failai, kuriuos Jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar bet kuriame kitame įrenginyje patalpino svetainė, kurioje yra jūsų naršymo istorijos duomenys toje svetainėje.
 • Šalis nurodo: Lietuva
 • Įrenginys reiškia bet kokį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pavyzdžiui, kompiuterį, telefoną ar skaitmeninį planšetinį kompiuterį.
 • Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta.
 • Paslauga yra susijusi su Svetaine.
 • Paslaugų teikėjas – tai bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, tvarkantis duomenis Bendrovės vardu. Jis susijęs su trečiųjų šalių įmonėmis ar asmenimis, kuriuos Bendrovė įdarbino, kad palengvintų Paslaugų teikimą arba padėtų Bendrovei analizuoti, kaip Paslauga naudojama.
 • Trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paslauga – tai bet kuri svetainė ar bet kuri socialinio tinklo svetainė, per kurią Vartotojas gali prisijungti arba susikurti paskyrą, kad galėtų naudotis Paslauga.
 • Naudojimo duomenys – tai automatiškai surinkti duomenys, sugeneruoti naudojantis Paslauga arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pvz., apsilankymo puslapyje trukmė).
 • Svetainė nurodo “LFF eShop”, prieinamą iš https://www.lff.lt/
 • Jūs reiškiate asmenį, bendrovę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu yra naudojamąsi Paslauga.

 

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Surinktų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi Mūsų Paslauga, Mes galime paprašyti Jūsų pateikti Mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti arba nustatyti Jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

 • El. pašto adresas
 • Vardas ir pavardė
 • Telefono numeris
 • Adresas, Valstija, Provincija, Pašto Indeksas, Miestas
 • Naudojimo duomenys

 

Naudojimo duomenys

Naudojimo Duomenys renkami automatiškai, kai yra naudojamasi Paslauga.

Naudojimo Duomenys gali apimti tokią informaciją kaip Jūsų Įrenginio Interneto Protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose Jūs lankotės, Jūsų apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas, unikalūs įrenginio identifikatoriai ir kiti diagnostikos duomenys.

Kai Jūs prie Paslaugos prisijungiate mobiliuoju įrenginiu arba per jį, tam tikrą informaciją Mes galime rinkti automatiškai, įskaitant, bet neapsiribojant, Jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, unikalų jūsų mobiliojo įrenginio ID, Jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, Jūsų mobiliąją operacinę sistemą, naudojamos mobiliojo Interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostikos duomenis.

Mes taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų Paslaugoje arba kai Jūs prisijungiate prie Paslaugos mobiliuoju įrenginiu arba per jį.

Informacija iš Trečiųjų Šalių Socialinės Žiniasklaidos Paslaugų

Bendrovė leidžia Jums susikurti paskyrą ir prisijungti, kad galėtumėte naudotis Paslauga per šias Trečiosios šalies Socialinės Žiniasklaidos Paslaugas:

 • Google
 • Facebook
 • Twitter

Jei Jūs nuspręsite užsiregistruoti ar kitaip suteikti mums prieigą prie Trečiosios Šalies Socialinės Žiniasklaidos Paslaugos, Mes galėsime rinkti asmens duomenis, kurie jau susieti su jūsų trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paslaugos paskyra, pvz., jūsų vardą, el. pašto adresą, veiklą arba su ta paskyra susietą kontaktų sąrašą.

Jūs, taip pat, turite galimybę dalintis papildoma informacija su Bendrove per Jūsų Trečiosios Šalies Socialinės Žiniasklaidos Paslaugų paskyrą. Jei Jūs nuspręsite pateikti tokią informaciją ir Asmens Duomenis registracijos metu ar kitais būdais, Jūs suteikiate Bendrovei leidimą ją naudoti, bendrinti ir saugoti laikantis Privatumo Politikos.

 

Sekimo Technologijos ir Slapukai

Mes naudojame Slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume sekti Mūsų Paslaugos veiklą ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos sekimo technologijos yra švyturiai, žymės ir scenarijai informacijai rinkti bei sekti mūsų Paslaugai, ją tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

 • Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas yra nedidelis dokumentas, patalpintas Jūsų Įrenginyje. Jūs galite nurodyti Savo naršyklei atsisakyti visų Slapukų arba nurodyti, kada Slapukas siunčiamas. Tačiau, jei nesutinkate su Slapukais, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos. Jei nekoregavote Savo naršyklės parametro, kad jis atsisakytų Slapukų, mūsų Paslauga gali naudoti Slapukus.
 • “Flash” Slapukai. Tam tikros mūsų Paslaugos funkcijos gali naudoti vietinius saugomus objektus (arba “Flash” Slapukus) rinkti ir saugoti informacijai apie Jūsų nuostatas ar Jūsų veiklą mūsų Paslaugose. “Flash” Slapukai nėra valdomi tais pačiais naršyklės nustatymais, kurie naudojami Naršyklės Slapukams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galite ištrinti “Flash” Slapukus, skaitykite “Kur galiu pakeisti vietinių bendrinamų objektų išjungimo arba ištrynimo nustatymus?”, kurį rasite https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html
 • Žiniatinklio indikatoriai. Tam tikruose mūsų Paslaugose ir mūsų el. laiškuose gali būti mažų elektroninių dokumentų, vadinamų žiniatinklio indikatoriais (dar kitaip vadinamais “gif”, pikselių žymėmis ir vieno pikselio “gif”), kurie leidžia Bendrovei, pavyzdžiui, suskaičiuoti naudotojus, kurie lankėsi tuose puslapiuose arba atidarė el. laišką ir kitą susijusią svetainės statistiką (pvz., įrašyti tam tikros sekcijos populiarumą ir patikrinti sistemos bei serverio vientisumą).

Slapukai gali būti “Nuolatiniai” arba “Sesijos” Slapukai. Nuolatiniai Slapukai lieka Jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate, o Sesijos Slapukai ištrinami, kai tik uždarote žiniatinklio naršyklę.

Mes naudojame Sesijos ir Nuolatinius Slapukus toliau nurodytais tikslais:

 • Būtini / Būtinų Slapukų tipas: Sesijos Slapukai Administruojami su Mūsų Tikslu: Šie Slapukai yra būtini, kad galėtume teikti Jums paslaugas, prieinamas svetainėje, ir kad galėtumėte naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią apgaulingam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių Slapukų Jūsų prašomos paslaugos negali būti teikiamos, ir Mes naudojame šiuos Slapukus tik tam, kad suteiktume Jums šias paslaugas.
 • Slapukų Politika / Pranešimo Priėmimo Slapukų tipas: Nuolatiniai Slapukai, kurie Administruojami su Mūsų tikslu: Šie Slapukai identifikuojami, jei vartotojai sutiko su slapukų naudojimu Svetainėje.
 • Funkcionalumo Slapukų tipas: Nuolatiniai Slapukai, kurie Administruojami su Mūsų Tikslu: Šie Slapukai leidžia mums įsiminti Jūsų pasirinkimus, kuriuos darote, kai naudojatės Svetaine, pvz., įsiminti jūsų prisijungimo duomenis ar kalbos nuostatas. Šių Slapukų tikslas – suteikti Jums daugiau asmeninės patirties ir išvengti to, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės Svetaine, Jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų.

 

Jūsų asmens duomenų naudojimas

 Bendrovė gali naudoti Asmens Duomenis šiais tikslais:

 • Teikti ir prižiūrėti mūsų Paslaugą, įskaitant mūsų Paslaugos naudojimo stebėjimą.
 • Tvarkyti Jūsų paskyrą: tvarkyti Jūsų, kaip Paslaugos vartotojo, registraciją. Jūsų pateikti Asmens Duomenys gali suteikti Jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios Jums, kaip registruotam vartotojui, yra prieinamos.
 • Sutarties vykdymui: produktų, prekių ar paslaugų, kurias Jūs įsigijote per Mūsų Paslaugą pirkimo sutarties sudarymas, laikymasis ir vykdymas.
 • Susisiekti su Jumis: susisiekti su Jumis el. paštu, telefono skambučiu, SMS žinute ar kitomis lygiavertėmis elektroninių ryšių formomis, pvz., mobiliosios programėlės pranešimais apie atnaujinimus ar informatyvius pranešimus, susijusius su funkcijomis, produktais ar paslaugomis, dėl kurių sudarytos sutartys, įskaitant saugumo atnaujinimus, kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.
 • Teikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos Jūs jau įsigijote ar apie kuriuos teiravotės, nebent pasirinkote tokios informacijos negauti.
 • Jūsų užklausoms tvarkyti: Dalyvauti ir tvarkyti Jūsų užklausas Mums.
 • Verslo perdavimui: Mes galime naudoti Jūsų informaciją, kad įvertintume ar vykdytume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitą, kai kurių ar viso, Mūsų turto pardavimą ar perdavimą, nesvarbu, ar tai būtų veiklos vykdymo klausimas, ar bankroto, likvidavimo ar panašaus proceso dalis, kai mūsų turimi Asmens Duomenys apie mūsų Paslaugų vartotojus yra tarp perduoto turto.
 • Kitais tikslais: Jūsų informaciją galime naudoti kitais tikslais, pvz., duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, reklaminių kampanijų veiksmingumo nustatymui ir mūsų Paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties vertinimui ir tobulinimui.

Jūsų asmenine informacija galime dalintis šiais atvejais:

 • Su Paslaugų Teikėjais: galime dalintis Jūsų asmenine informacija su Paslaugų Teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą, kad galėtume su Jumis susisiekti.
 • Verslo perdavimui: Mes galime dalintis arba perduoti Jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu Bendrovės turto susijungimu, pardavimu, finansavimu ar viso verslo ar jo dalies įsigijimu kitai įmonei.
 • Su Filialais: Mes galime dalintis Jūsų informacija su Mūsų filialais. Tokiu atveju mes reikalausime, kad tie filialai gerbtų Privatumo Politiką. Filialai apima Mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, bendros įmonės partnerius ar kitas įmones, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai kontroliuojamos su Mumis.
 • Su verslo partneriais: Mes galime dalintis Jūsų informacija su Mūsų verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su kitais naudotojais: kai Jūs bendrinate asmeninę informaciją ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais naudotojais, tokią informaciją gali peržiūrėti visi naudotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų. Jei Jūs bendraujate su kitais naudotojais arba registruojatės per Trečiosios Šalies Socialinės Žiniasklaidos Paslaugą, Jūsų kontaktai Trečiosios Šalies Socialinės Žiniasklaidos tarnyboje gali matyti Jūsų vardą, profilį, nuotraukas ir Jūsų veiklos aprašymą. Be to, kiti vartotojai galės peržiūrėti Jūsų veiklos aprašymus, bendrauti su Jumis ir peržiūrėti Jūsų profilį.
 • Su Jūsų sutikimu: mes galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kuriuo kitu tikslu su Jūsų sutikimu.

 

Jūsų Asmens Duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų Asmens Duomenis tik tiek, kiek tai būtina Privatumo Politikoje numatytiems tikslams pasiekti. Jūsų Asmens Duomenis saugosime ir naudosime tiek, kiek tai būtina mūsų teisiniams įsipareigojimams vykdyti (pvz., jei privalome saugoti jūsų duomenis, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų), spręstume ginčus ir įgyvendintume savo teisines sutartis ir politiką.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo Duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo Duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus tuos atvejus, kai šie duomenys naudojami Mūsų Paslaugos saugumui stiprinti ar funkcionalumui pagerinti, arba esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesnį laiką.

Jūsų Asmens Duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens Duomenis, tvarkoma Bendrovės operacinėse patalpose ir kitose vietose, kuriose yra duomenų tvarkymo procese dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduota ir saugoma kompiuteriuose, esančiuose už Jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo Jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su Privatumo Politika, po kurios Jūs pateikiate informaciją, reiškia Jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų priemonių užtikrinti, kad su Jūsų duomenimis būtų elgiamasi saugiai, laikantis Privatumo politikos, o Jūsų Asmens duomenys nebūtų perduodami organizacijai ar šaliai, išskyrus atvejus, kai taikoma tinkama kontrolė, įskaitant Jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.

Jūsų Asmens Duomenų atskleidimas

Verslo Sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar turto pardavime, Jūsų Asmens Duomenys gali būti perduoti. Mes pateiksime pranešimą prieš perduodant Jūsų Asmens Duomenis ir jiems bus taikoma kitokia Privatumo Politika.

Teisėsauga

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar turto pardavime, Jūsų Asmens Duomenys gali būti perduoti. Mes pateiksime pranešimą prieš perduodant Jūsų Asmens Duomenis ir jiems bus taikoma kitokia Privatumo Politika.

Papildoma informacija

Tam tikromis aplinkybėmis iš Bendrovės gali būti pareikalauta atskleisti Jūsų Asmens Duomenis, jei to reikalaujama pagal įstatymus arba atsakant į galiojančius valdžios institucijų (pvz., teismo ar vyriausybinės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali sąžiningai atskleisti Jūsų Asmens Duomenis tikėdama, kad tai yra būtina siekiant:

 • Laikytis teisinės prievolės
 • Apsaugoti ir ginti Bendrovės teises ar turtą
 • Užkirsti kelią galimiems pažeidimams, susijusiems su Paslauga, arba juos tirti
 • Apsaugoti asmeninį Paslaugos Vartotojų ar visuomenės saugumą
 • Apsauga nuo teisinės atsakomybės

 

Jūsų Asmens Duomenų saugumas

Jūsų Asmens Duomenų saugumas Mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Kol Mes siekiame naudoti komerciškai priimtinas priemones Jūsų Asmens Duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti visiško jo saugumo.

Vaikų Privatumas

Mūsų Paslauga neteikiama jaunesniems nei 13 metų asmenims. Mes sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų asmenų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas pateikė Mums Asmens Duomenis, susisiekite su Mumis. Jei sužinome, kad surinkome Asmens Duomenis iš jaunesnių nei 13 metų asmenų be tėvų sutikimo patvirtinimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš mūsų serverių.

Jei Mums reikia pasikliauti sutikimu kaip teisiniu pagrindu Jūsų informacijai tvarkyti, o Jūsų šaliai reikalingas tėvų sutikimas, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją galime reikalauti Jūsų tėvų sutikimo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugose gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių Mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, Privatumo Politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios Privatumo Politikos pakeitimai

Kartais Mes galime atnaujinti Mūsų Privatumo Politiką. Apie bet kokius pakeitimus Jus informuosime šiame puslapyje paskelbdami naują Privatumo Politiką.

Mes jus informuosime el. paštu ir (arba) aiškiai pranešdami apie Mūsų Paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui ir atnaujindami “Paskutinio atnaujinimo” datą šios Privatumo Politikos viršuje.

Jums patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo Politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios Privatumo Politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie skelbiami šiame puslapyje.

 

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią Privatumo Politiką, galite susisiekti su mumis: