Neįgaliesiems

18-metis „Panevėžio“ vartininkas – geriausias balandžio mėnesio jaunasis „Optibet A lygos“ žaidėjas

„Optibet A lygos“ geriausiu balandžio mėnesio jaunuoju futbolininku tapo savo talentą atskleidęs Danas Šimkevičius.

18-metis vartininkas, gavus traumas Rafaeliui Broetto bei Šarūnui Jurevičiui, stojo ginti „Panevėžio“ vartų stačiakampio ir tą darė dar būdamas 17 metų.

Balandžio mėnesį sėkmingai rungtyniavęs D. Šimkevičius sužaidė 6 mačus, per kuriuos praleido 7 įvarčius ir atrėmė 14 oponentų smūgių. Akistatose su Marijampolės „Sūduva“ ir Telšių „Džiugu“ panevėžietis išsaugojo „sausus“ vartus – iš viso vartininkas yra sužaidęs trejas tokias rungtynes.

Aukštaitijos sostinės klubo atstovas pripažinimo sulaukė susumavus ekspertų bei žurnalistų balsus ir pridėjus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos įvertinimus.

D. Šimkevičiui, kaip ir kovo mėnesio laureatui – „Kauno Žalgirio“ puolėjui Philipui Otele – atiteks lygos partnerio „Nike“ dovana. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Vaga“.

„Panevėžio“ vartininko konkurentai balandį buvo Ignas Venckus iš Gargždų „Bangos“, Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos atstovas Nauris Petkevičius, Telšių „Džiugo“ vartininkas Povilas Survila bei Vilniaus „Riterių“ gynėjas Aleksandras Levšinas.

Iš viso šiame „Optibet A lygos“ sezone D. Šimkevičius jau yra sužaidęs 11 rungtynių, o jo atstovaujama komanda su 24 taškais žengia 4-oje vietoje.

alyga.lt informacija; E. Žaldario nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS