2 ture – sostinės derbis, dviženklė pergalė Panevėžyje, seserų galia, Valiukevičiūtės pentatrikas

Birželio 18 dieną LMFA Pirmoje lygoje sužaisti keturi susitikimai. Pergalių serijas pratęsė MFA „Žalgiris“ B – MRU, FA-FK „Panevėžio“-PRSSG bei „SC-Ukmergė“ komandos.

Centrinė antrojo turo dvikova įvyko Žvėryno stadione tarp dviejų sostinės komandų. Žalgirietės laimėjo rungtynes rezultatu 4:0 – pirmus du įvarčius pelnius Agnei Juozulynaitei bei po vieną pridėjus Ugnei Lazdauskaitei ir Dorotėjai Aidukaitei.

Panevėžietės ir toliau rezultatyviai laimi savo tvirtovėje – šįkart įveiktos jonavietės rezultatu 11:2. Aušra Klevečkaitei per 22 minutes atliko „hetriką“. Vėlesnius panevėžiečių įvarčius pelnė  Marija Stankevičiūtė, Manfreda Bartkevičiūtė, Gintarė Bartkutė (dubliai), Vesta Ilgūnaitė ir Karilė Liužinaitė. Viešnių gretose 2 įvarčiais pasižymėjo Eglė Raznauskaitė.

„SC-Ukmergė“ Šventupės stadione rezultatu 9:1 įveikė FK „Šešupę“. Jau antrą minutę aikštės šeimininkes išvedė į priekį Meidos Proscevičiūtės taiklus smūgis. Po 4 įvarčius įmušė seserys Gabija ir Livija Toropovaitės. FK „Šešupės“ garbės įvartį pelnė Dovilė Dockaitė.

Įvarčių liūtis prapliupo Tauragėje. Prie „Kauno Žalgirio“ FA pergalės rezultatu 6:3 prisidėjo pasižymėjusi Paulina Morkulytė bei 5 įvarčius įmušusi Gabija Valiukevičiūtė. Tauragės SC-MFK ekipoje dublį atliko Laura Kubiliūtė bei vieną įvartį įmušė Margarita Vagdarytė.

Kitas LMFA Pirmos lygos turas prasidės birželio 18 d. Jonavoje bei dar trejos rungtynės įvyks birželio 19 d. – Kaune, Vilkaviškyje ir Vilniuje.