Neįgaliesiems

2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai: kandidatai tapti geriausiu metų blog‘u

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau pristato 2020–ųjų Optibet Lietuvos geriausiųjų apdovanojimų nominacijas bei kandidatus. Šį kartą jūsų dėmesiui – pretendentai tapti geriausiu metų futbolo BLOGu.

Šios nominacijos laimėtojas yra renkamas iš aktyviausių internetinių laidų, tinklalaidžių bei tinkalaraščių, rašančių ir diskutuojančių apie Lietuvos ir pasaulio futbolo aktualijas.

Lietuvos futbolo apdovanojimuose šios nominacijos laureatas apdovanotas bus jau trečią kartą. 2018–aisiais laimėtojais tapo „Futbolo Treneris“, o po metų estafetę perėmė puslapis „Antra Geltona“.

Abu šie puslapiai ir šiemet yra išplėstiniame kandidatų sąraše bei sieks laimėti apdovanojimą antrą kartą.

Rinkimuose taip pat dalyvauja jau nuo 2018–ųjų kuriama naujienų portalo „15min.lt“ futbolo tinklalaidė „Skrieja kamuolys“, taip pat vaizdinį turinį pristatanti ir kas savaitinę pasirodanti futbolo laida „Įvartis“, kur aptariami svarbiausi šalies ir pasaulio futbolo įvykiai.

Pirmą kartą rinkimuose dalyvauja internetinis tinklaraštis „Futbolo ritmu“, o taip pat sąraše yra pastaruoju metu sparčiai augę tinklaraščiai „Sveiks, valio“ bei „Vienuolika“ bei įdomiais statistiniais faktais besidalinantis puslapis „Geofutbolas“.

Rinkimuose taip pat dalyvauja ir Lietuvos futbolo žurnalisto bei komentatoriaus Nerijaus Kesmino puslapis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama Lietuvos klubų ir rinktinės pasirodymams tarptautinėse varžybose.

Pirmasis rinkimų etapas vyksta iki sausio 31d. 23.59 val. Vėliau trys daugiausiai žiūrovų simpatijų surinkę puslapiai pateks į antrą rinkimų etapą, kuris vyks iki vasario 7–osios.

Atiduoti savo balsą už šios bei kitų nominacijų kandidatus galite paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS