Neįgaliesiems

2021-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai. Trys geriausi Lietuvos jaunieji futbolininkai

2021-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų antrasis balsavimo etapas baigiasi jau sekmadienį, o LFF.lt pristato dar vieną nominaciją – geriausiojo Lietuvos jaunojo futbolininko.

Balsavimas baigiasi sekmadienį (sausio 23 dieną) 23.59 val. Balsuoti už savo favoritus kviečiame paspaudus šią nuorodą.

Jaunojo Lietuvos futbolininko dalyvauja trys kandidatai. Du iš jų pernai rungtyniavo Lietuvoje, vienas – užsienyje. Tai – Nauris Petkevičius, Karolis Uzėla ir Benas Šatkus.

K. Uzėla su Vilniaus „Žalgiriu“ pernai antrą sykį karjeroje tapo Lietuvos čempionu, tačiau, kaip pripažino pats, šis triumfas jam buvo mielesnis, nes jis turėjo svarbų vaidmenį komandoje. Jis dažnai rungtyniavo pagrindinėje vilniečių komandoje, taip pat buvo vaikinų U21 rinktinės kapitonas.

Apie K. Uzėlą pozityviai atsiliepė ir jo bičiulis, taip pat aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujantis bendraamžis Deividas Malžinskas.

„Būdami mažesni dar net susilažinome, kuris taps geresniu futbolininku, tai iki dabar su juo esame labai geri draugai, bet aikštėje – didžiausi konkurentai. Kalbant apie jo asmenybę, tai jis toks karštakošis, greit užsidega, bet nuoširdus, sažiningas ir tikrai rūpinasi tais žmonėmis, kurie jam rūpi.

Visiškas futbolo fanatikas, su juo apie futbolą galima kalbėti kiaurą dieną, visais niuansais ir apie visas lygas. Jis yra Londono „Arsenal“ fanas, tai šita tema jam yra jautri ir geriau nejuokauti apie šį klubą, nes supyks“, – šyptelėjo D. Malžinskas.

Kitas kandidatas – Nauris Petkevičius. Jis sužaidė galingą sezoną Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandoje, buvo vienas rezultatyviausių Optibet A lygos žaidėjų, o po sezono persikėlė į Belgiją, kur dabar atstovauja „Royal Charleroi“ ekipai. N. Petkevičius taip pat pretenduoja tapti ir geriausiu Lietuvos čempionato žaidėju.

„Mano nuomone, Nauris yra vertas visų nominacijų, nes yra be galo atsidavęs šiam sportui ir jo matomi rezultatai kalba patys už save. Nuo pat mažų dienų matau, kaip brolis stengiasi ir siekia savo tikslo, aukoja savo laisvą laiką. Po treniruočių komandoje atiduoda likusias savo jėgas papildomuose treniruotėse.

Manau visi šie dalykai kiekvieną dieną daro jį geresniu žaidėju“, – apie N. Petkevičių pasakojo jo brolis Edgaras Petkevičius.

Trečias ir paskutinis pretendentas – „Nurnberg“ klubo Vokietijoje bei Lietuvos rinktinės futbolininkas Benas Šatkus.

Nors Vokietijoje daugiau rungtyniauja jaunimo komandoje, Lietuvoje B. Šatkus praėjusių metų antroje pusėje tapo vienu svarbiausių pagrindinėje Lietuvos rinktinės sudėtyje ir sužaidė nemažą dalį pasaulio čempionato atrankos rungtynių.

„Labai sunku į porą sakinių sutalpinti, kodėl Benas yra vertas šio titulo, nes nesu sutikusi sunkiau dirbančio tokio jauno žmogaus, einančio savo užsibrėžtų tikslų link. Visas jaunimo linksmybes jis iškeitė į kelias treniruotes per dieną, nesvarbu, ar tai vasara, ar žiema, o jeigu nesitreniruoja – žiūri ir analizuoja futbolą namie.

Man buvo labai neįprasta matyti tokį žmogų, bet dėl to labai juo didžiuojuosi, nes retas jaunuolis turi tokį atsakomybės jausmą“, – apie B. Šatkų teigė jo širdies draugė Maria Randers.

Likę trys kandidatai tapti geriausiu Lietuvos jaunuoju futbolininku:

Karolis Uzėla (Vilniaus „Žalgiris“/Lietuvos vaikinų rinktinė);

Nauris Petkevičius (Kauno raj. „Hegelmann Litauen“/Lietuvos vaikinų rinktinė);

Benas Šatkus („Nurnberg“ (Vokietija)/Lietuvos vyrų rinktinė);

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS