Neįgaliesiems

2022 metų „Optibet A lygos“ sezono startas – kovo 4 dieną

2022 metų „Optibet A lygos“ sezonas prasidės rungtynėmis sostinėje – titulą ginantis čempionas Vilniaus „Žalgiris“ kovo 4 dieną, penktadienį, nuo 19 val. „Sportimos“ manieže susigrums su į pirmenybes sugrįžusia „Jonava“.

1-ajame ture taip pat įvyks intriguojanti akistata tarp Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“, Gargždų „Banga“ priims Telšių „Džiugą“, o FA „Šiauliai“ – į svečius atvyksiančią Marijampolės „Sūduvą“. Šiuos ir kitus mačus bus galimybė stebėti lygos svetainėje bei tv3play.lt portale.

Kaip ir praėjusiame sezone, taip ir šiemet vienerias savaitės rungtynes transliuos TV6 kanalas. Šį kartą kviesime sirgalius mačų transliacijas įsijungti sekmadieniais nuo 17.30 val. ir pusvalandžio trukmės priešrungtyninėje laidoje susipažinti su artėjančiu maču. Pirmoji proga tą padaryti – kovo 6 dieną 17.30 val. TV6 kanalu įsijungti prasidėsiančią transliaciją tarp Vilniaus „Riterių“ ir „Panevėžio“.

Atsižvelgus į praėjusių metų praktiką, kol kas pateikiamas detalus pirmų dviejų ratų tvarkaraštis. Savaitgaliais dvikovos nesikirs tarpusavyje – pavasarį ir rudenį mačai įprastai prasidės 13 bei 15 valandomis, o vasarą – vėlesniu metu.

Šių metų sezonas bus kaip reta intensyvus: 36-ojo turo finišas numatomas lapkričio 11 dieną, pereinamosios rungtynės tarp „Optibet A lygoje“ 9-ąją vietą ir „Optibet Pirmoje lygoje“ 2-ąją vietą užėmusių komandų numatomos lapkričio 20 bei 26 dienomis.

alyga.lt informacija; E. Žaldario nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS