Moterų futsal čempionate paaiškėjo ketvirtfinalio poros

Vasario 4 dieną sužaistos 3-iojo turo rungtynės, po kurių paaiškėjo komandų užimtos vietos regioninėse grupėse.

„Vilkijos“ ir „Marijampolė City“ komandų akistata buvo užbaigtos kovos Pietų-Rytų grupėje. Garliavoje vykusias rungtynes rezultatu 4:2 laimėjo vilkijietės ir užsitikrino antrą vietą.

Per 41 žaistas minutes komandos apsikeitė po du įvarčius – vilkijiečių gretose pasižymėjo Gabija Malakauskaitė ir Grecia Inmaculada Lavieri Torres, o marijampoliečių – Ieva Žakelytė ir Auksė Eidukaitytė. Susitikimo pabaigoje Evelinos Šverbavičiūtės ir Gabijos Diškevičiūtės įvarčiai užtikrino aikštės šeimininkių pergalę.

Šiaurės-Vakarų grupės lyderė FA „Šiauliai“-ŠSG įrodė savo pranašumą prieš „Bangą“, išsiveždama iš Gargždų pergalę rezultatu 5:1. Vestina Neverdauskaitė pasižymėjo dviem įvarčiais, o po kartą – Simona Petravičienė, Paulina Potapova ir Livija Toropovaitė. Gargždiškių garbės įvartį pelnė Donata Švarcaitė.

Panevėžio miesto derbyje rezultatu 5:1 triumfavo FK „Ekranas“. Dominyka Misiūnaitė 16 minutę išvedė į priekį FA „Panevėžys“-PRSSG ekipą, bet nuo 21 minutės įvarčius mušė tiktai varžovės. Vesta Ilgūnaitė atliko „hetriką“, po kartą pasižymėjo Vismantė Čereškaitė ir Rita Oksaitė.

Ketvirtfinalio etapo poros: FK „Vilkija“ – FK „Ekranas“, FA „Šiauliai“-ŠSG – Tauragės SC-MFK, FK „Banga“ – FK „Marijampolė City“, MFA „Žalgiris“-MRU – FA „Panevėžys“-PRSSG.