Neįgaliesiems

2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimai: geriausia(-s) Lietuvos moterų futbolo trenerė (-is)

Antradienį prasidėjo 2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimų pirmasis rinkimų etapas.

Šiuo metu kiekvienoje nominacijoje yra atrinkti išplėstiniai sąrašai, iš kurių į antrą rinkimų etapą pateks po tris nominantus. LFF.lt skaitytojams planuoja pristatyti kiekvieną nominaciją ir jos nominantus.

Primename, kad visose nominacijose pirmasis rinkimų etapas vyksta iki sausio 16 dienos, 23.59 val., atiduoti savo balsus kartą per dieną kiekvienoje nominacijoje galite paspaudę čia.

Pristatome jums dar vieną nominaciją – geriausia(-s) Lietuvos moterų futbolo trenerė (-is).

Šioje nominacijoje iš viso renkamasi iš 12 kandidatų. Tai yra visų septynių moterų A lygos komandų treneriai, Lietuvos nacionalinių moterų ir merginų rinktinių treneriai bei LMFA I lygos ekipų treneriai.

Pastaruosius porą metų šioje nominacijoje nugalėjo Karolis Jasaitis, jis rinkimuose dalyvauja ir šiemet. Tiesa, jei laimėtoju jis tapo dar vadovaudamas MFA „Žalgirio“-MRU ekipai, tai praėjusiais metais jis treniravo Utenos „Utenį“.

Geriausiu gali tapti ir Kaloyanas Petkovas, dar kartą atvedęs Šiaulių „Gintrą“ į Lietuvos čempionių sostą, tiek ir Vytautas Lukša, praėjusiais metais perėmęs jau minėto MFA „Žalgirio“-MRU komandos vairą ir užfiksavęs dar vieną sidabrinį komandos finišą.

Taip pat rinkimuose nominuota ir Lietuvos merginų rinktinių vyriausioji trenerė Kotryna Kulbytė bei Danielis Wimmeris, pirmame UEFA moterų Tautų lygos sezone C divizione su lietuvėmis grupėje užėmęs antrą vietą.

Nominacijoje galima rasti ir LMFA I lygos komandų trenerius bei treneres. Nominuotas nugalėtojomis tapusių MFA „Žalgirio“ B-MRU vyriausiasis treneris Bogdanas Lukashenko, antrą vietą užėmusios Telšių „Džiugo“ komandos trenerė Margarita Vagdarytė bei trečioje vietoje likusių MFK „Žalgirio“ vedlys Justas Klevinskas.

Visi nominantai tapti geriausia(-u) Lietuvos moterų futbolo trenere (-iu):

Judanas Ali

Simas Alsys

Edmundas Bernotas

Karolis Jasaitis

Justas Klevinskas

Kotryna Kulbytė

Bogdanas Lukashenko

Vytautas Lukša

Ramirezas Remy Longdonas

Kaloyanas Petkovas

Margarita Vagdarytė

Danielis Wimmeris

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS