Neįgaliesiems

2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimai: geriausias Lietuvos (arba Lietuvoje dirbantis) vyrų komandos treneris

Antradienį prasidėjo 2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimų pirmasis rinkimų etapas.

Šiuo metu kiekvienoje nominacijoje yra atrinkti išplėstiniai sąrašai, iš kurių į antrą rinkimų etapą pateks po tris nominantus. LFF.lt skaitytojams planuoja pristatyti kiekvieną nominaciją ir jos nominantus.

Primename, kad visose nominacijose pirmasis rinkimų etapas vyksta iki sausio 16 dienos, 23.59 val., atiduoti savo balsus kartą per dieną kiekvienoje nominacijoje galite paspaudę čia.

Pristatome jums dar vieną nominaciją – geriausio Lietuvos (arba Lietuvoje dirbančio) vyrų komandos trenerio.

Šioje nominacijoje triumfuoti gali lietuviai arba Lietuvoje dirbantys vyrų komandų treneriai.

Sąraše – vienintelis treneris, kuris pastaraisiais metais dirba užsienio klubuose, tai yra Valdas Dambrauskas. Jis pastaraisiais metais dirbo Graikijos čempionate, tačiau prieš Naujuosius su Kretos OFI klubu atsisveikino ir šiuo metu yra be klubo.

Geriausiu treneriu pretenduoja tapti ir du Lietuvos rinktinių treneriai. Tai yra nacionalinės vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, kuris nutraukė dviejų metų pergalių oficialiose rungtynėse badą ir atrankoje į Europos čempionatą su rinktine iškovojo 6 taškus, bei Reinholdas Breu, kuris su Lietuvos vaikinų U19 rinktine po ilgos pertraukos sugebėjo patekti į elitinį Europos čempionato atrankos etapą.

Didelę dalį kandidatų sudaro pernai aukščiausioje lygoje dirbę treneriai. Tai – su „Panevėžio“ klubu šalies čempionu tapęs Gino Lettieri, istorinę bronzą su „Šiaulių“ komanda iškovojęs Mindaugas Čepas ar jau ne vienerius metus su „Hegelmann“ klubu dirbantis Andrius Skerla bei kiti.

Geriausiu metų treneriu tapti gali ir Giedrius Barevičius, kuris su „TransINVEST“ komanda laimėjo Pirmą lygą, iškovojo kelialapį į aukščiausią divizioną bei sensacingai triumfavo LFF taurės turnyre, kur, pakeliui link trofėjaus, patiesė net tris A lygos klubus.

Visi kandidatai tapti geriausiu Lietuvos (arba Lietuvoje dirbančiu) vyrų komandos treneriu:

Davidas Afonso

Giedrius Barevičius

Reinholdas Breu

Vladimiras Čeburinas

Mindaugas Čepas

Valdas Dambrauskas

Edgaras Jankauskas

Sergejus Kuznecovas

Dovydas Lastauskas

Gino Lettieri

Joao Pratesas

Andrius Skerla

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS