Neįgaliesiems

2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimai: geriausias Lietuvos futbolininkas

Jau šiandienos vakarą baigiasi 2023-ųjų TOPsport Lietuvos futbolo apdovanojimų pirmasis rinkimų etapas.

Šiuo metu kiekvienoje nominacijoje yra atrinkti išplėstiniai sąrašai, iš kurių į antrą rinkimų etapą pateks po tris nominantus. LFF.lt skaitytojams planuoja pristatyti kiekvieną nominaciją ir jos nominantus.

Primename, kad visose nominacijose pirmasis rinkimų etapas vyksta iki sausio 16 dienos, 23.59 val., atiduoti savo balsus kartą per dieną kiekvienoje nominacijoje galite paspaudę čia.

Pristatome jums dar vieną nominaciją – geriausias Lietuvos metų futbolininkas.

Praėjusiais metais šioje nominacijoje triumfavo Edvinas Gertmonas, geriausiu Lietuvos žaidėju tapęs pirmą kartą, tarp nominantų jis yra ir šiais metais.

Įdomu tai, kad be E. Gertmono, nominantų sąraše yra vos dar vienas vardas, kuris praeityje buvo išrinktas geriausiu Lietuvos futbolininku – tai yra Fedoras Černychas.

Iš viso sąraše yra keturi futbolininkai, kurie praėjusiais metais rungtyniavo Lietuvos čempionate – Edvinas Girdvainis, Eligijus Jankauskas, Edvinas Gertmonas ir Pijus Širvys, visi likę atstovavo užsienio klubams.

Sąraše – ir Italijos aukščiausioje lygoje žaidžiantis Gvidas Gineitis, ir Justas Lasickas, kuris praėjusiais metais laimėjo Slovėnijos čempionatą ir taurę.

Pirmą kartą tarp kandidatų yra ir Gytis Paulauskas, sužaidęs sėkmingą atkarpą Albanijoje bei Vykintas Slivka, taip pat gerai rungtyniaujantis aukščiausioje Graikijos lygoje.

Taip pat tarp kandidatų – Izraelyje stabiliai žaidžiantis Emilijus Zubas, neseniai Turkijos čempionate pirmą savo įvartį įmušęs Modestas Vorobjovas bei po sunkios traumos pagijęs bei į klubo ir rinktinės gretas sugrįžęs Edgaras Utkus.

Visi kandidatai tapti geriausiu Lietuvos metų futbolininku:

Fedor Černych

Edvinas Gertmonas

Gvidas Gineitis

Edvinas Girdvainis

Eligijus Jankauskas

Justas Lasickas

Gytis Paulauskas

Vykintas Slivka

Pijus Širvys

Edgaras Utkus

Modestas Vorobjovas

Emilijus Zubas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS