Neįgaliesiems

24-asis Optibet Pirmos lygos turas: kam šventė, o kam – pats darbymetis

Kol Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda maudosi šampano pursluose po istorinio triumfo LFF taurės turnyre, kitos „Optibet Pirmos lygos“ dalyvės tęsia taškų medžioklę čempionate. Po 24-ojo turo lenktynės dėl sidabro ir bronzos medalių pasiekė įtampos apogėjų.

Rokiruotė. „Kova dėl sidabro dar nebaigta. Mums tai yra aukščiausia pozicija, kurią dar galime užimti šiemet. Neabejoju, jog mano žaidėjai padarys viską, kad toje kovoje liktume iki pat pabaigos“, – pažadėjo Thiago Bomfimas.

Specialisto iš Brazilijos treniruojama Kretingos „Minija“, kaip ir kretingiškių kaimynas iš Plungės – „Babrungas“, turą pradėjo lyderių trejete, o baigė jau už jo ribų.

Kretingiškiai Kauno rajone paliko visus tris taškus akistatoje su „Garliava“. Permainingų rungtynių eiga ne svečių naudai pakrypo įpusėjus antrajam kėliniui. 65 min. „Garliavos“ legionierius iš Benino Smithas Vignonas Dohemeto techniškai sustabdė aukštą perdavimą, o kitu lietimu paleido neatremiamą šūvį – 1:0. Kretingiškiai metėsi lyginti rezultato, kuo pasinaudoję šeimininkai padvigubino pranašumą.

„Mūsų komandos potencialas didesnis negu rodo sezono rezultatai. Ir šiandien užtrukome, kol apsipratome su neįprastomis žaidybinėmis pozicijomis. Kai įsivažiavome, ėmėme kurti progas“, – aiškino „Garliavos“ vairininkas Gintautas Vaičiūnas.

„Žinojome, kad varžovas mus gerai išanalizavo, todėl bandėme primesti savo planą. Šįkart nepavyko“, – pripažino jo oponentas Thiago Bomfimas.

Sirgaliai. Proga įsitvirtinti antrojoje pozicijoje nepasinaudojo ir Plungės „Babrungas“. Tiesa, plungiškiai buvo arti taško mūšyje namuose su Kėdainių „Nevėžiu“. Svečiai antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį dėka į sezono pabaigą atsibudusio puolėjo Jevgenijaus Mohilo. 90-ąją min. Vilius Butkus atstatė pusiausvyrą (1:1), bet jau 5-ąją kompensuotą min. Christianas Bella išplėšė svarbią pergalę „Nevėžiui“.

Kėdainių komanda su 43 taškais aplenkė ir „Miniją, ir „Babrungą“ (po 42 taškus). Į antrąją vietą grįžę Dariaus Gvildžio auklėtiniai jau trečiadienį laikys vieną kertinių egzaminų kovoje dėl sidabro. Kėdainiečius atidėtame 26 turo susitikime savo tvirtovėje priima Kauno „Be1 NFA“ jaunimas. Kauniečiai svarbų mūšį pasitinka kupini jėgų, nes savaitgalį praleido ne aikštėje, o sirgalių tribūnoje palaikydami savo jaunių (U15) komandą, tapusia Baltijos lygos čempione. Pagrindinei vyrų ekipai „Optibet Pirmoje lygoje“ trys taškai atiteko be kovos – už techninę pergalę prieš išmestą „MML City“. „Be1 NFA“ kol kas tapo lenktynių dėl antrojo kelialapio į A lygą favoritais, nes turi 42 taškus ir mačą atsargoje.

Išgąsdino. Pretendentų į prizininkų pakylą sąraše lieka ir Klaipėdos „Neptūnas“ bei Vilniaus „Riteriai“ B. Tiesa, 24-ajame ture abu šie kolektyvai buvo dosnūs žemiau esantiems varžovams. Klaipėdiečiai 2:2 išvykoje pasidalino po tašką su Vilniaus BFA futbolininkais. „Riteriai“ svečiuose neišlaikė turėtos persvaros prieš „Panevėžio“ dublerius – 1:1. „Neptūnas“ su 38 taškais rikiuojasi šeštas, „Riteriai“ B su 36 taškais – septinti, bet turi mačą atsargoje.

Taip pat taikiai baigėsi ir „Šiaulių“ B bei „Kauno Žalgirio“ jaunimo susitikimas, kuriame šiauliečiai išsigelbėjo įmušę 95 min. – 2:2. Dar daugiau įvarčių sukrito Panevėžio „Ekrano“ ir „Jonavos“ kaktomušoje. Panevėžiečiai įpusėjus antrajam kėliniui totaliai dominavo savo tvirtovėje pirmaudami triuškinamai 4:0. Hettriką spėjo susirinkti nigerietis Abdulgafaras Obalola (6, 11 ir 49 min.). Tačiau per paskutines 15 min. komandas tarsi kas sukeitė. Tado Eliošiaus vedami svečiai vieną po kito sumušė tris įvarčius ir ne juokais išgąsdino šeimininkus. Pastariesiems teko jau visais įmanomais būdais saugoti pergalę ir vien per pridėtą laiką susirinkti tris geltonąsias korteles.

1lyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS