Neįgaliesiems

25-asis Optibet Pirmos lygos turas: neatkimštas šampanas ir košmariškas kėlinys

Neperšokęs griovio, nesakyk „op“ – šią išmintį patvirtino Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai. 25-ajame ture „Optibet Pirmos lygos“ lyderiai jau buvo pasiruošę švesti nugalėtojų titulą, tačiau šėlsmą teko atidėti.

Per anksti. „Prieš eidami į aikštę kalbėjome, kad pamirštame buvusias pergales ir kaunamės iš visų jėgų, bet vis tiek nusiteikti nepavyko. Galima sakyti, kad rungtynes pralaimėjome per pirmą pusvalandį. Vėliau jau buvo sunku ką nors pakeisti“, – pripažino Giedrius Barevičius.

Jo treniruojami „TransINVEST“ futbolininkai spėjo atgauti jėgas po puikaus pasirodymo LFF taurės finale, bet emociškai jie buvo akivaizdžiai išsikvėpę. Skambios pergalės vilniečius pakylėjo į aukštumas, iš kurių jiems buvo sudėtinga grįžti į „Optibet Pirmos lygos“ ritmą. Tuo 25-ajame ture pasinaudojo Panevėžio „Ekranas“. Panevėžiečiai rungtynes Širvintose pradėjo taip energingai, kad jau 16-ąją min. stojo prie 11 m žymos. Pirmojo Edgaro Baranausko baudinio arbitras neįskaitė, bet pakartotinas jo smūgis buvo ne mažiau užtikrintas. Netrukus Marius Zabarauskas persvarą padvigubino ir svečiai šventė netikėtą pergalę – 2:0.

„Žinojome, kad žaidžiame su LFF taurės laimėtojais. Papildomos motyvacijos mums nereikėjo. Planavome iškart užspausti varžovus ir kažką iš to išpešti. Pasiekėme du greitus įvarčius, o vėliau liko tik apsiginti“, – taktines kortas atskleidė „Ekrano“ kapitonas E. Baranauskas.

Kėlinys. Sunku įsivaizduoti blogesnį kėlinį, nei 25-ajame ture sužaidė Plungės „Babrungas“. Plungiškiai į Klaipėdą atvyko būdami vieni lygos lyderių – nuo antrosios vietos juos skyrė vos taškas. Tačiau akistata su „Neptūnu“ svečiams prasidėjo košmariškai. Iš pradžių plungiškis Deividas Butkus nukreipė kamuolį į savo vartus, o netrukus šeimininkų legionieriai Karlas Namnganda ir Brice’as Goupy žaibiškai pasižymėjo po du kartus. 5:0 – ir 34-ąją min. rungtynes jau buvo galima baigti. Po pertraukos plungiškiai bandė kažką keisti, bet argumentų nerado.

„Babrungas“ liko 5-ojoje pozicijoje ir nuo lyderių trejeto atsilieka jau 4 taškais, o ant kulnų žemaičiams lipa tas pats „Neptūnas“. Po vasaros nesėkmių serijos klaipėdiečiai nepralaimi jau du mėnesius ir lieka tarp pretendentų į medalius.

Solidų kėlinį, tiesa, antrąjį sužaidė ir Kretingos „Minija“. Kretingiškiai namuose ankstyvu įvarčiu pasveikino „Panevėžio“ B jaunimą, o po pertraukos atliko dar tris rezultatyvius smūgius, patys praleisdami tik sykį. Brazilo Thiago Bomfimo komanda su 45 taškais rikiuojasi ketvirta, kvėpuodama į nugarą Kauno „Be1 NFA“ ir Kėdainių „Nevėžiui“.

Derbiai. „Be1 NFA“ 1:0 laimėjo emocingą Kauno derbį su „Kauno Žalgiriu“. Akademikams dėl pergalės teko kautis visais įmanomais būdais, nes jaunųjų žalgiriečių sudėtyje pasirodė ne vienas pagrindinės komandos žaidėjas. Rungtynių baigtį nulėmė „Kauno Žalgirio“ buvusio auklėtinio Deniso Ževžikovo tikslus spyris 66-ąją min., o abi komandos mačą baigė be pašalintų žaidėjų.

„Be1 NFA“, laimėję 9 iš 10 pastarųjų akistatų, su 46 taškais rikiuojasi treti. Tiesa, tašku daugiau sukaupęs „Nevėžis“ žaidė maču daugiau.

Kauno rajono „Garliava“ pasidalino po tašką (3:3) su „Šiaulių“ dubleriais, o Vilniaus derbyje pirmadienį „Riteriai“ B išsiskyrė taikiai 1:1 su Vilniaus „Žalgirio“ dubleriais. Kita sostinės atstovė BFA išvykoje 3:0 nenuolaidžiavo autsaiderei „Jonavai“. Jonaviečiai lieka su varganais 11 taškų ir absoliučiai blogiausiu įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumu (-40). Per likusią sezono dalį tik stebuklas galėtų išgelbėti juos nuo paskutinės vietos.

1lyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS