Neįgaliesiems

3 turas pažymėtas debiutine „Utenio“ merginų pergale

Kauno, Kėdainių, Mažeikių, Panevėžio, Utenos ir Vilniaus miestų komandos šiandien iškovojo pergales LMFA Pirmoje lygoje.

Centro regione 3 taškus pelnė Kėdainių „Nevėžis“ ir Kauno SM „Tauras“, kurie leido šioms komandoms pavyti „Jonavą“. Kėdainietės 4:0 įveikė Vilkaviškio „Šešupę“, o kaunietės 2:1 – Alytaus SRC-DFK „Dainavą“.

Rungtynių fotoalbumas Kėdainiuose (R. Stankūnaitės nuotr.)

„Labai didžiuojamės ir džiaugiamės laimojusios prieš Alytaus komandą. Ši sunkiai iškovota pergalė mums labai svarbi ypač, kai alytiškės yra vienos iš grupės favoričių. Sezono pradžia buvo gan sunki, bet jau pradedame įsivažiuoti ir žaisti savo žaidimą. Iš Kėdainių komandos nesitikėjome tokio gero žaidimo ir tai šiek tiek pakišo koją bandant 1 ture iškovoti pergalę“, – pakomentavo Eva Jakaitė.

Praeito sezono čempionės MFA „Žalgiris“ B puikiai pasirodė sostinės derbyje. Žalgirietės 4:0 nugalėjo Vilniaus regiono JK, o hetriku išsiskyrė Sylvia Šafranovič. Didžiausią šiandien pergalę iškovojo uteniškės, kurios 8:0 nustelbė Nemenčinės MFK. Po tris įvarčius pelnė Greta Žigaitė ir Erika Busevičiūtė.

Rungtynių fotoalbumas Utenoje (V. Gimžausko nuotr.)

„Labai džiaugiamės šia pergale, nors visos žinome, kad galėjome pademonstruoti geresnį žaidimą; bet tai yra pirmoji sezono pergalė ir, kad ir kokia ji bebūtų, mes ja džiaugiamės. Taip pat labai džiaugiamės žiūrovų palaikymu. Į ateinančias rungtynes žiūrime pozityviai, sieksime pergalės ir išvykoje, kur taip pat stengsimės pademonstruoti gražų žaidimą“, – atsiliepė Deimantė Bikutė.

Vakarų regiono grupėje savo antrąsias pergales iškovojo Panevėžio FA-SG-„Panevėžys“ ir Mažeikių „Triumfas“. Aukštaitės atkaklioje dvikovoje 3:1 įveikė Tauragės VJSM-„Taurą“. Mažeikietės 4:0 pranoko Gargždų „Bangos“ dubleres. Mažeikietes į pergalę patikimai vedė Rimantė Jonušaitė, pasižymėjusi tris kartus.

Rungtynių fotoalbumas Mažeikiuose (K. Paulausko nuotr.)

„Mūsų komandai šio sezono pradžia kol kas sekasi tikrai neblogai, sužaistų rungtynių rezultatai mus džiugina. Galbūt sunkiau įsivažiuoti yra todėl, kad patekus į Vakarų regiono grupę, gavome iššūkį varžytis prieš mums naujas komandas. Nepaisant to, mes stengiamės ir kovojame dėl tolimesnių pergalių“, – patikino panevėžietė Marija Stankevičiūtė.

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt; Vytauto Gimžausko/Utenio akademijos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS