Neįgaliesiems

300 pradinukų užplūdo Marijampolės maniežą

Ypatinga šventė vaikams šurmuliavo kovo 15-ąją Marijampolėje. Čia surengtas Pradinukų lygos pirmas turas, subūręs apskrities 17 komandų ir garsių sirgalių būrį. Berniukai ir mergaitės galėjo net tris valandas mėgautis futbolu bei įvertinti lygos rėmėjų dovanas.

LVJFA ir LFF, siekdama suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių futbolo turnyrą. Šiemet žaidynės įtrauks net 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų.

Šventė prasidėjo LVJFA direktoriaus Deimanto Bičkos ir Marijampolės sav. mero pavaduotojo Povilo Isodos sveikinimo žodžiais. FK „Sūduvos“ žaidėjai Povilas Leimonas, Vaidas Slavickas, Ovidijus Verbickas įteikė komandoms lygos rėmėjų dovanas – „Hummel“ kamuolius, „Vitiron“ knygutes ir atšvaitus, „Elmenhorster VitaTigras“ sultis.

Renginio fotoalbumas

„Futbolas yra džiaugsmas. Jeigu vaikas ateina žaisti, jis krykštauja, atiduoda visas jėgas, bėgioja su gerom emocijom, linkęs bendrauti. Tegu vaikai, kol jauni, daro ką nori – tegu žaidžia“, – futbolo svarbą pažymėjo LFF C licenciją pernai įgijęs Vaidas Slavickas.

Povilas Isoda pabrėžė Pradinukų lygos projekto naudą miesto bendruomenei ir džiaugėsi dalyvių gausa. „Pradinukai yra ta jaunuolių dalis, kuri visko nori, jiems labai patinka sportas. Jeigu mums pavyktų „užkabinti“ juos pradinėse klasėse, tai didelė tikimybė, kad vaikai susidomės profesionaliu sportu, lankys sporto mokyklas. Tikiu, kad Pradinukų lyga turės didelį pasisekimą Marijampolėje“.

„Norime pritraukti kuo daugiau vaikų, kad futbolas būtų masiškesnis. Galbūt, komandos ir akademijos galės pamatyti gabius vaikus, kurie dar nelanko futbolo treniruočių. Mergaites taip pat skatiname ateiti į futbolą ir tapti žaidėjomis“, – lūkesčiais pasidalijo Deimantas Bička.

Pradinukų lygos naujienas sekite svetainėje www.pradinukulyga.lt. Visos dalyvaujančios komandos sužais 4 turus iki gegužės, o stipriausios išmėgins jėgas regionų finaliniuose etapuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS