Neįgaliesiems

372 komandos susirungs „LadyGolo“ žaidynėse

Sausio 22-ąją pasibaigė registracija į didžiausias Baltijos valstybėse mergaičių salės futbolo žaidynes „Ladygolas“. Šio projekto tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams.

Varžybas organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF). Žaidynių svarbiausios naujienos ir tvarkaraščiai bus skelbiami www.ladygolas.lt svetainėje.

Šiemet daugiausiai komandų subūrė Kauno futbolo apskritis (63), toliau išsirikiavo Šiaulių (57), Panevėžio (53), Alytaus (49), Vilniaus (43), Utenos (24), Klaipėdos (23), Telšių (22), Tauragės (20) ir Marijampolės (18) apskritys.

Trečiojo sezono „Ladygolo“  žaidynės vyks trijų amžiaus grupių kategorijose. Jauniausiųjų grupė – 6 kl. ir jaunesnės mokinės (118 komandų), vidurinioji grupė – 8 kl. ir jaunesnės mokinės (144 komandos) bei vyriausiųjų grupė – 10 kl. ir jaunesnės mokinės (109 komandos).

Pagal preliminarų tvarkaraštį, žaidynės startuos kitą savaitę. Kovo mėnesį vyks apskričių finalai, o „Ladygolo“ superfinalai (vid. ir vyr. grupėms) – balandį.

Žaidynių koordinatorių apskrityse sąrašas: Oksana Zakarauskaitė (Alytaus apsk.), Jolita Kličiūtė ir Valdas Knyzelis (Kauno apsk.), Lina Kaselytė (Klaipėdos apsk.), Povilas Melnykas (Marijampolės apsk.), Mantas Pomeckis (Panevėžio apsk.), Aurimas Mančas (Šiaulių apsk.), Arūnas Rastenis (Utenos apsk.), Alvydas Skurdelis (Tauragės apsk.), Vygantas Macevičius (Telšių apsk.), Tomas Stankevičius (Vilniaus apsk.).

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS