Neįgaliesiems

4-asis Optibet Pirmos lygos turas: gimtadienio puokštė ir trileris Aukštaitijoje

Kol švieslentėje lieka bent kelios sekundės, kova nebaigta. Šią sportinę išmintį savaitgalį prisiminė ne vienas „Optibet Pirmos lygos“ klubas. 4-ajame pirmenybių ture pirmuosius taškus išbarstė visi lygos lyderiai.

Atomazga. Plungės „Babrungo“ futbolininkai į Aukštaitijos sostinę atvyko būdami „Optibet Pirmos lygos“ lyderiais, o išvyko su tokiu pat statusu. Tačiau tarp šių faktų buvo 100 minučių bekompromisinės kovos. Nors pagrindinis mačo tarp Panevėžio „Ekrano“ ir „Babrungo“ laikas nebuvo rezultatyvus, sirgaliai Žemynos progimnazijos stadione nenuobodžiavo. Pagrindiniai mūšio įvykiai užvirė per teisėjo pridėtą laiką. Prieš tai panevėžiečius ne juokais išgąsdino Svajūno Čyžo šiurpoka trauma. Šis Ispanijoje bei Šveicarijoje rungtyniavęs saugas po susidūrimo su varžovu buvo išgabentas tiesiai į ligoninę, kur vėliau paaiškėjo, jog liūdniausio scenarijaus – lūžių – buvo išvengta.

Nepaisant netekties, panevėžiečiai nesiliovė šturmuoti svečių vartų, kol galiausiai 98-ąją min. 18-metis nigerietis Jerry Pius Omeke pramušė varžovų gynybos užtvaras – 1:0. Kai jau atrodė, kad pergalė yra „Ekrano“ kišenėje, savo kozirį ištraukė „Babrungas“. 99-ąją min. 19-metis Pablo Jose Duarte iš Paragvajaus galva smeigė į vartus ir išplėšė tašką savo ekipai – 1:1.

Puokštė. „Sveikatos! Vis dėlto man jau ne trisdešimt. Džiaugiuosi, kad vis dar esu kažkam reikalingas“, – linkėjimą gimtadienio proga sau ištarė Vitalijus Stankevičius. Buvusiam Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentui bei jaunimo (iki 21 metų) rinktinės vyriausiajam treneriui balandžio 2-ąją sukako 65-eri. Dabartiniai V. Stankevičiaus auklėtiniai – „Garliavos“ futbolininkai jubiliejaus nesugadino. Garliaviečiai savo aikštėje įsirašė antrąjį sezono tašką (0:0) su pernykščiais bronzos medalininkais Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkais. Šeimininkai treneriui galėjo įteikti ir gražesnę trijų taškų puokštę, jei būtų realizavę bent vieną iš daugybės progų, gausiai užderėjusių po to, kai 75 min. iš aikštės buvo pašalintas kėdainietis Lukas Berednikovas.

„Smagu, kad nepraleidome, bet liūdina, kad neįmušėme. Progų realizacija buvo tragiška“, – pripažino V. Stankevičius.

Jo kolega „Nevėžio“ vairininkas Darius Gvildys taip pat kalbėjo apie dvejopus jausmus.

„Apie valandą neblogai laikėmės plano, o po to neatsirado lyderio, kuris būtų patempęs komandą sunkiausiais momentais“, – dėstė D. Gvildys.

Įsiveržė. Nepaisant praradimų, „Nevėžis“ ir „Babrungas“ su 10 taškų lieka lyderių trejete, iš kurio iškrito „Marijampolė City“ kolektyvas. Suvalkiečiai Prienuose 1:3 nusileido Vilniaus „Žalgiris“ B ekipai. Šilta vieta tuščia nebūna, tad į „Marijampolė City“ užleistas pozicijas trejete it viesulas įsiveržė Vilniaus BFA vaikinai. Jaunieji vilniečiai 10-ąjį tašką pačiupo namuose po atkaklios kovos 1:0 palaužę „Kauno Žalgirio“ dublerius.

Marijampolės komandai (9 taškai) į nugarą kvėpuoja Vilniaus rajono „TransInvest“ kariauna (7 taškai). Vilniečiai 2:1 triumfavo emocingame sostinės regiono derbyje su „Riterių“ dubleriais. Vieną įvarčių nugalėtojams pelnė buvęs ilgametis „Riterių“ auklėtinis Deividas Malžinskas, o kovos pabaigoje arbitras pašalino net tris mačo dalyvius.

„Riterių“ (6 taškai) pėdomis seka iškart penkios ekipos, tarp kurių atsidūrė pirmąsias sezono pergales iškovoję Kretingos „Minijos“ bei Kauno „Be1 NFA“ klubai. Žemaičiai 3:0 neturėjo problemų su autsaidere „Jonava“, o kauniečiai 2:0 pratęsė „Panevėžio“ dublerių taškų sausrą. Tuo tarpu pernykštis lygos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ išsivežė tik tašką (1:1) iš Šiaulių.

1lyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS