4 ture – dublerinių komandų sėkmė ir istorinė „Vilkijos“ pergalė

Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmos lygos 4 turas buvo sėkmingesnis viešnių komandoms, tarp kurių – staigmeną sukūrusio debiutanto FK „Vilkija“ ekipa.

Turas startavo gegužės 26 dienos rungtynėmis tarp MFA „Žalgiris“ B-MRU ir FK „Šešupė“ komandų, pasibaigusiomis rezultatu 5:1. Šiame susitikime Karolina Jasaitytė atliko hetriką, Erika Šupelytė – dublį, o viešnių įvartį pelnė Ieva Žakelytė.

Kitos rungtynės sužaistos gegužės 28-ąją. FK Vilnius dublerinė komanda pakilo į savo grupės antrą vietą, po pergalės išvykoje 4:1 prieš ukmergiškes. Vilniečių gretose hetriku pasižymėjo Skaistė Petrauskaitė, o po vieną įvartį dvikovoje pelnė Indrė Apkevičiūtė ir Aistė Šveckutė.

Nemenčinės MFK iškovojo savo pirmą pergalę sezone, išvykoje rezultatu 3:2 įveikusios Švenčionių SC-FK „Utenis“ komandą. Nemenčinietės pirmavo po ankstyvo Jelenos Chatkevič smūgio, bet aikštės šeimininkės persvėrė rezultatą dėka Laurynos Andrijauskaitės ir Gabijos Kaleckaitės. Visgi, Vilniaus rajono atstovės iškovojo tris taškus, kuriuos suteikė Emilijos Kaziul dublis.

Šiaurės-Vakarų regiono grupės lyderė FK „Gintra“-ŠSG įtikinamai nugalėjo 8:0 debiutantą FK „Saned“-Joniškio SC, o pusę įvarčių įmušė Greta Lukjančukė. Tarp įvarčių autorių – dusyk pasižymėjusi Tatjana Veržbickaja, Jotvilė Šapaitė bei Vaida Venslovaitė.

Į antrą vietą pakilo „Kauno Žalgirio“ FA, įveikusi 3:1 Tauragės SC-MFK. Tiesa, viešnios pirmavo po ankstyvo Karolinos Zelbaitės tikslaus smūgio, tačiau rezultatą persvėrė dar pirmajame kėlinyje Rusnė Makarevičiūtė, o antrame kėlinyje įvartį pridėjo Karolina Kurapatkina.

Pirmą pergalę savo klubo istorijoje LMFA Pirmoje lygoje iškovojo FK „Vilkija“. Evelinos Ščerbavičiūtės įvartis 81 minutę tapo lemiamu momentu akistatoje prieš panevėžietes.

Ernesto Fedorčak/FK Vilkija nuotr.

Rezultatyviausios žaidėjos

1. Erika Šupelytė (MFA „Žalgiris“ B-MRU) – 14 įvarčių

2. Greta Lukjančukė (FK „Gintra“ B-ŠSG) – 10 įv,

3. Karolina Kurapatkina („Kauno Žalgirio“ FA) – 9 įv.

4. Adrija Skudutytė (MFA „Žalgiris“ B-MRU) – 8 įv.

5–6. Ema Kriaučiūnaitė („Kauno Žalgirio“ FA), Tereza Romanovskaja (FA-FK „Panevėžys“-PRSGG) – po 6 įv.