Neįgaliesiems

5-asis „Ladygolo“ sezonas kviečia moksleives

Startavo registracija 5-ajam merginų mokyklų salės futbolo (Futsal) žaidynių „Ladygolas“ sezonui.

„Ladygolas“ siekia sudominti futbolu mergaites ir suteikia galimybę aktyviai bei įdomiai praleisti laisvalaikį. Kasmet „Ladygolas“ varžybose dalyvauja keli šimtai komandų ir tūkstančiai merginų. Šis projektas yra sulaukęs ir UEFA apdovanojimo.

Kaip ir įprasta, komandos rungtyniaus trijose amžiaus grupėse: 6 klasių (gimusių 2007 m. ir jaunesnių), 8 klasių (gim. 2005 m. ir jaun.) bei 10 klasių (gim. 2003 m. ir jaun.). Mokykla kiekvienoje amžiaus grupėje gali registruoti po dvi komandas, kiekvienoje nuo 6 iki 10 žaidėjų. Iki 2 ribojamas komandos žaidėjų skaičius, kurios dalyvavo moterų A lygos, I lygos, Futsal, merginų U-15 elitinėje lygoje.

Žaidynės vyks trimis etapais. Varžybų savivaldybėse pradžia numatoma lapkričio pabaigoje, apskričių finalai – sausio-vasario mėnesį, o nacionaliniai superfinalai – vasario mėnesį.

2019-2020 sezono nuostatai

Komandų registracija nuo 2019 m. lapkričio 4 d. iki lapkričio 22 d. (imtinai).  Žaidėjų registracija vyks nuo lapkričio 18 iki 24 d. (imtinai)

Tinkamai užsiregistravusios komandos gaus dovanų po salės futbolo (Futsal) kamuolį. 

Registracija vykdoma internetu, masinio futbolo renginių registracijos sistemoje. Anksčiau dalyvavusiems ir registruotiems masinio futbolo projektuose „Golas“, „Ladygolas“, ar „MrGolas“ naujų vartotojų kurti nereikia – galima iš karto prisijungti prie sistemos su savo duomenimis ir registruoti komandą. 

Daugiau informacijos apie projektą – svetainėje www.ladygolas.lt

Salės futbolas, kuris pasaulyje žinomas Futsal pavadinimu, pasaulyje vis labiau populiarėja. Žaisdami jį savo įgūdžius tobulino būsimos futbolo superžvaigždės – Ronaldinho, Xavi, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Neymaras ir daugelis kitų. Kitais metais geriausius planetos žaidėjus išvysime Lietuvoje per Pasaulio čempionato finalines kovas.

Praėjusio sezono superfinalų akimirkos:


ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS