8 turas pažymėtas triuškinančiomis pergalėmis

Įvarčių fejeriją LMFA Pirmoje lygoje surengė Kėdainių, Utenos ir Panevėžio futbolininkės.

Kėdainių FK „Nevėžis“ 12:1 sutriuškino Vilkaviškio FK „Šešupę“ ir iškovojo savo 12-ąjį tašką. Sandra Abotaitė pelnė lygiai pusę kėdainiečių įvarčių. Į Centro regiono 3 vietą pakilo Alytaus SRC-DFK „Dainava“, kuri 2:0 nugalėjo Kauno SM „Taurą“. Pastaroji komanda susikomplikavo savo šansus patekti į pirmenybių ketvirtfinalį, nes jai liko grupėje sužaisti vienerias rungtynes su „Jonava“.

Rytų regione FK „Utenis“ 11:0 pranoko Nemenčinės MFK,  hetriku išsiskyrė Greta Žigaitė. Uteniškės išsaugojo šansus pakilti į 3 vietą grupėje, tačiau joms reikia tikėtis ukmergiškių pralaimėjimų per likusius du turus. 1 vietą grupėje gali rugsėjo 19 dieną užsitikrinti MFA „Žalgiris“ B, kuri susirungs su Vilniaus regiono JK.

Panevėžietės galingai sugrįžo į Vakarų regiono grupės kovas ir 9:0 nugalėjo Tauragės VJSM-„Taurą“. Aušra Klevečkaitė šįkart mėgavosi puolėjos vaidmeniu ir pelnė 6 įvarčius. Panevėžietės iškovojo 15-ąjį tašką ir dviem lenkia Mažeikių FK „Triumfą“, kuri 3:1 įveikė Gargždų FK „Banga“ dubleres.