Neįgaliesiems

9 ture – Jonavos, Tauragės ir Ukmergės komandų pergalės

Rugsėjo 15 dieną sužaistos trejos LMFA I lygos rungtynės, kurios pasižymėjo įspūdingu rezultatyvumu.

„SC-Ukmergė“ rezultatu 8:1 nugalėjo FK „Šešupę“ ir susilygino taškais su pirmenybių lydere MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa. Hetrikus atliko Meida Proscevičiūtė ir Livija Toropovaitė, po kartą pasižymėjo Kamilė Ivanovaitė ir Ligita Toropovaitė. „Šešupės“ kapitonė Dovilė Dockaitė išlaikė tradiciją rungtynes pabaigti įvarčiu.

Jonavietės namų aikštėje atsirevanšavo panevėžietėms 7:3. Pirmoji rungtynių pusė vyko permainingai – Karilė Liužinaitė išvedė viešnias, paskiau jonavietės atsakė Gabrielės Ragauskaitės, Evos Gecevičiūtės ir Samantos Ragauskaitės įvarčiais. Panevėžietėms pavyko išlyginti rezultatą, pasižymėjus Manfredai Bartusevičiūtei ir Terezai Romanovskajai (3:3). Nuo 47 minutės prasidėjo FK „Jonavos“ įvarčių fejerija – dusyk įmušė Gintarė Raznauskaitė, bei po kartą G. Ragauskaitė su E. Gecevičiūte.

Įdomiai susiklostė dvikova naujajame Kauno futbolo manieže tarp „Kauno Žalgirio“ FA ir Tauragės SC-MFK. Margarita Vagdarytė pelnė pirmą įvartį, į kurį kaunietės atsakė Gabijos Valiukevičiūtės ir Rusnės Makarevičiūtės tiksliais smūgiais. Viešnios atitrūko nuo varžovių, pasižymėjus Aistei Jasaitei, Laurai Kubiliūtei ir M. Vagdarytei. G. Valiukevičiūtė sumažino deficitą iki 3:4. Tauragės futbolininkės iškovojo savo antrąją pergalę ir tik taškas skiria jas nuo šeštos vietos.

Sostinės derbis tarp FK Vilnius“ ir MFA „Žalgiris“ B-MRU komandų nukeltas į spalio 18 dieną.

Sigitos Bajorinaitės-Masiulienės nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS