Neįgaliesiems

A. Kaludžerovičius: „Kitos rungtynės – labai svarbios, tarsi didelis finalas“

A lygos turnyro lentelės viršuje įtampa vis labiau auga – jau šeštadienio rungtynėse gali paaiškėti, kuri iš komandų pasitrauks iš kovos dėl čempionų titulo.

Kaune vyksianti dvikova tarp „Kauno Žalgirio“ ir Vilniaus „Žalgirio“ – ne tik principinė, bet ir itin reikšminga turnyro lentelės atžvilgiu. Sostinės komanda dviem taškais atsilieka nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“ ir dviem pirmauja prieš kauniečius. Tad kiekvienas taškas gali būti itin svarbus tiek sprendžiant aukso, tiek sidabro medalių likimą.

Pergalės atveju „Žalgiris“ išlaikytų spaudimą „Sūduvai“, kuri šeštadienį lankysis Panevėžyje. Nesėkmės atveju Marijampolės ekipa galėtų užsitikrinti titulą jau spalio 10 d. atidėtose rungtynėse Gargžduose, o į antrą vietą pakiltų „Kauno Žalgiris“.

„Kitos rungtynės labai labai svarbios, kaip didelis finalas mums.  Liko 3 rungtynės ir visas turime laimėti, o tada laukti, kad „Sūduva“ kažkur praras taškus. Tačiau tam negalime padaryti įtakos. Galime tik patys padaryti savo darbą“, – kalbėjo A. Kaludžerovičius.

Paskutinės rungtynės turėjo suteikti šiek tiek nerimo „Žalgirio“ gerbėjams. Rungtynėse su „Panevėžiu“ Vilniaus ekipa neišsaugojo trijų įvarčių pranašumo ir nugalėjo tik po sunkios kovos 3:2.

„Pirmajamė kėlinyje žaidėme ne geriausiai, bet įmušėme tris įvarčius. Dėl to skųstis per daug negalime. Antrajame kėlinyje kai kuriais momentais per daug atsipalaidavome ir pabaigoje turėjome problemų išsaugoti rezultatą, nors po pirmojo kėlinio visi galvojo, kad laimėsime. Jei norime tapti čempionais, taip žaisti negalime“, – pripažino patyręs futbolininkas.

Būtent jo trečiasis tikslus smūgis tapo lemiamu komandai. Snaiperis iš Serbijos pastaruoju metu žaidžia nuolat ir efektyviai – per 5 rungtynes startinėje sudėtyje jis pasižymėjo 5 kartus. „Tai gerai man, tačiau gerai ir komandai, nes vis dar kovojame dėl lygos ir taurės. Liko trejos rungtynės lygoje, ir, tikiuosi, dvejos taurėje. Sieksime iškovoti abu titulus“, – pažymėjo komandinį tikslą A. Kaludžerovičius.

Prieš ketverius metus jis su keliais „Kauno Žalgirio“ žaidėjais atstovaudamas Vilniaus klubui pats kėlė į viršų čempionų taurę. Šį kartą rungtynėse rezultatas, ko gero, tenkins tik vienos komandos žaidėjus, todėl A. Kaludžerovičius tikisi atakuojančio žaidimo.

„Kauno Žalgiris“ – ženkliai patobulėjusi komanda, lyginant su anksčiau, kai buvau čia. Tačiau mes atvažiuojame laimėti. Tikiuosi atvirų rungtynių, nes jie atakuos, stengsis laimėti ir užimti antrą vietą. Mes taip pat turėsime laimėti, nes tik trys taškai išlaikys mus kovoje dėl titulo. Bus įdomios rungtynės, tikiuosi Kaune susirinks daug žiūrovų“, – vylėsi serbas.

Šį sezoną „Žalgiris“ laimėjo dvi tarpusavio rungtynes namuose – 3:1 lygoje ir taurėje, bei vieną susitikimą išvykoje (1:0). 6 turo rungtynėse Vilniuje po dramatiškos pabaigos buvo pajėgesni kauniečiai (3:2).

Penktoji komandų dvikova vyks spalio 3 d. nuo 15 val. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione, rungtynes tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Kitas namų rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 17 d. LFF stadione „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje su Marijampolės „Sūduva“.

FK Žalgiris informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS