Neįgaliesiems

A. Klimavičius – geriausias jaunasis Optibet A lygos birželio mėnesio žaidėjas

„Optibet A lygoje“ atsiskleidė dar vienas jaunas futbolininkas iš Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos – juo tapo 21-erių puolėjas Augustinas Klimavičius.

Lietuvos rinktinėje jau debiutavęs futbolininkas, susumavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus. tapo geriausiu birželio mėnesio jaunuoju žaidėju. Jam atiteks lygos rėmėjo sanatorijos „Gradiali“ prizas.

Keturi Lietuvos čempionato klubai liepos mėnesį sužaidė mažiau rungtynių, o birželį vyko trys turai, tad į bendrą įskaitą buvo įtrauktas ir 18-asis turas, įvykęs pačioje šio mėnesio pradžioje. Per ketverias rungtynes A. Klimavičius įmušė 3 įvarčius bei kartą rezultatyviai asistavo komandos draugui – puolėjas nukreipė kamuolį į Marijampolės „Sūduvos“ vartus ir Vilniaus „Riteriams“ įmušė dublį. 

Deja, kurį laiką „Hegelmann“ ekipos atstovas įvarčių nemuš – šiuo metu jis gydosi traumą, kadangi jam buvo atlikta menisko operacija. Šiame sezone per 17 mačų 6 įvarčius įmušęs ir 3 rezultatyvius perdavimus atlikęs A. Klimavičius išreiškė dėkingumą su atakuojančiais futbolininkais dirbančiam legendiniam „Optibet A lygos“ puolėjui Andriui Veličkai.

„Savo pasirodymą vertinu neblogai, šiek tiek graužiu save dėl kelių neišnaudotų progų, kur galėjau pelnyti įvarčius. Komandos atžvilgiu nebuvo patys geriausi rezultatai – skaudus pralaimėjimas Gargžduose ir paskutinėmis minutėmis su „Sūduva“ paleisti du labai svarbus taškai.

Traumą patyriau tikriausiai rinktinės stovykloje, tiksliau Farerų Salose, bet per daug į tai dėmesio stengiausi nekreipti, kol rungtynėse su „Žalgiriu“ jau labai skaudėjo, tai nusprendėme su treneriais pasidaryti tyrimus. Rugpjūčio paskutinę savaitę planuoju grįžti į futbolo aikštę.

Treneris Andrius Velička man turi be galo didelę įtaką. Treneris turi daug patirties ir stengiasi ją perteikti man, aš stengiuosi išnaudoti jo duotus patarimus aikštėje. Gaunu daug pastabų ir stengiuosi iš jų mokytis ir tobulėti“, – pasakojo „Hegelmann“ ekipos žaidėjas.

Kovą geriausiu jaunuoju žaidėju buvo išrinktas Gargždų „Bangos“ puolėjas Darius Zubauskas, balandį – FA „Šiauliai“ saugas Emilis Gasiūnas, gegužę – į Lenkijos čempionatą persikėlęs buvęs Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas Saidas Hamuličius.

„Optibet A lygos“ rėmėjo „Customprocard“ birželio mėnesio geriausio jaunojo žaidėjo kortelė A. Klimavičiui bus įteikta artimiausiose mėlynai baltų namų rungtynėse su Telšių „Džiugu“, kurios įvyks rugpjūčio 12 dieną.

alyga.lt informacija, S. Čirbos nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS