Neįgaliesiems

A. Kučys pretenduoja tapti rezultatyviausiu EJL žaidėju

Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos puolėjas Armandas Kučys nemažina apsukų ir veda savo komandą link SHARP Elitinės jaunių lygos U17 bronzos medalių. 15-mečio pastangos įvertintos Savaitės žaidėjo titulu.

 

– Po savo rezultatyvaus pasirodymo Klaipėdoje jau turi 25 įvarčius ir pretenduoji į „auksinio batelio“ prizą EJL U17 divizione. Kas tave įkvepia šiemet  taip dažnai „štampuoti“ įvarčius?

– Tiesiog noras padėti komandai. Pelnau įvačius dažniausiai po gerų krašto saugų perdavimų vienu letimu arba iš vidurio įkirsdamas į tarpą. Tai yra mano duona. Kas dėl įsimintiniausio įvarčio, dabar tiksliai neprisimenu, bet atrodo, kad žaidėm prieš Panevėžio FA ir pavyko perkelti kamuolį per vartininką ir kamuolys įkrito į vartus.

– Pats rezultatyviausias mūsų čempionato žaidėjas kol kas yra Arnas Spyčius. Ar galima čia būtų įžvelgti savotiškas jūsų lenktynes?

– Ne, nemanau kad čia lenktynės. Esame geri draugai, mušam nemažai įvarčių. Tiesą sakant, nežinau kiek jis įmušęs, bet smagu girdėti, kad jis rezultatyviausias.

– Atskleisk , kada supratai, kad negali gyvent be futbolo? Nuo kada pradėjai žaisti bei kokie buvo momentai, dar labiau padidinę tavo motyvaciją?

– Galbūt kai tik atėjau į pirmas treniruotes tėtė pats žaisdavo ir aš norėjau žaisti. Pradėjau šešerių metų pas pirmą savo trenerį Juozą Aleksą. Įsimintiniausia akimirka turbūt buvo, kai praeitais metais laimėjom „Ateitis Cup“ turnyrą ir tada dar finale įmušiau pergalingą įvartį.

– Kaip vertini savo žaidimo laikotarpį SHARP Elitinėje jaunių lygoje, kur jautiesi patobulėjęs bei ar išsikėlei naujų užduočių ateičiai?

– Labiausiai patobulėjau technikos aspektais, perdavimo tikslumas kamuolio kontrolė, bet vistiek norėčiau gerinti tuos dalykus.

– Nors R. Sargūno SG ekipa yra viena jauniausia EJL U17 divizione, amžius jums netrukdo mesti iššūkį varžovams ir kovoti dėl bronzos medalių. Kuo dar šis sezonas jums įsimins?

– Tikrai netrukdo, mes esam jau prisitaikę prie vyresnių žaidimo. Kartais gal fizine jėga jie pranoksta mus, bet kitais aspektais niekuo nenusileidžiame varžovams, todel ir kaunamės del prizinių vietų.

– Dėkoju už pokalbį

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS