Neįgaliesiems

A. Kučys: „Viskas dabar klostosi ganėtinai neblogai“

Armandas Kučys ir toliau vis tvirčiau stovi Lietuvos rinktinė, kur kovo ir birželio languose per keturis mačus įmušė du įvarčius.

Tikslius smūgius jis siuntė į Gibraltaro ir Latvijos rinktinių vartus.

Pats futbolininkas, kuris yra vienas rezultatyviausių ir TOPsport A lygoje, teigia, kad tikslūs smūgiai prideda daug pasitikėjimo.

„Labai padeda tie įmušti įvarčiai, buvo gal kiek sunkesnis laikotarpis, bet šeši įvarčiai nėra mažai. Noriu nesustoti ir siekti dar daugiau“, – sakė puolėjas.

Pačiam jam tai yra dar tik pati profesionalo karjeros pradžia, tad ar futbolininkas laukė, kad įsiliejimas į vyrų futbolą bus toks sklandus?

„Kažkiek gal ir tikėjausi, bet vis tiek, žaidimas su vyrais yra kitoks, reikia šiek tiek tos adaptacijos, kad ir kokia ji bebūtų. Pirmieji metai buvo gal kiek sunkesni, šiemet esu praėjęs visą pasiruošimą nuo pradžių ir esu pasirengęs. Viskas kol kas tikrai klostosi gana neblogai“, – dėstė panevėžietis.

Visgi ne viskas vien rožėmis klota – šiame sezone jis jau kelis kartus prieš save išvydo ir raudonas korteles.

„Gal tai kartais yra pamesta galva, jau turint geltoną kortelę negalima taip čiuožti į kamuolius ar daryti kitų dalykų, turi būti ramesnis ir suprasti, kad taip agresyviai eiti į dvikovas negalima. Dėl to teko pažaisti ir Pirmoje lygoje, bet kiekvienam aišku, kad jei nežaisi, išsimuši iš žaidybinio ritmo“, – komentavo puolėjas.

Jo atstovaujamą „Kauno Žalgirio“ klubą dar prieš rinktinių pertrauką pažymėjo permainos – komandos vyriausiuoju treneriu tapo Saulius Širmelis, pakeitęs šiame poste dirbusį Nerijų Mačiulį.

„Šiek tiek nustebino, nesitikėjau to, jokių kalbų apie tai, kad kažkas gali keistis, nebuvo. Negaliu sakyti, kad tai priklauso nuo mūsų banguoto žaidimo, turime patys eiti ir žaisti, treneris gali duoti nurodymus, bet eiti ir žaisti turime mes patys. Liūdna dėl to, bet žaidėjai nieko pakeisti negalime“, – mintimis dalinosi snaiperis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS