Neįgaliesiems

A. Lezama: „Džiaugiuosi galėdamas pažinti naują kultūrą, žmones ir kitokį futbolą“

Prieš dvi savaites A lygos rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu“ 62-ąją minutę į aikštę žengė Angelis Lezama. Tai buvo pirmasis venesueliečio pasirodymas mūsų šalyje. Tuo pačiu, tai buvo pirmasis šios Lotynų Amerikos šalies atstovo pasirodymas per visą Riterių istoriją.

 

Vos žengęs į aikštę A. Lezama suklaidino du varžovus, o netrukus atliko puikų smūgį iš dvidešimties metrų. Publika į tokius venesueliečio žaidimo epizodus reagavo vieningai, pritardama, jog „Riterius“ sustiprino itin techniškas naujokas.

„Pietų Amerikoje daugumai techniškas žaidimas yra labiau pažįstamas nei fizinis, todėl natūralu, kad mano didžiausias privalumas – technika. Aišku, dar reikia laiko, kad galėčiau demonstruoti savo geriausią formą, tačiau viskas ateis su žaidybine praktika“, – sakė A. Lezama.

„Riterių“ naujokas į Lietuvą atvyko dar vasarį, tačiau biurokratinės priežastys ir pasaulį užvaldžiusi pandemija jo debiutą pavėlino daugiau kaip keturiais mėnesiais.

„Kol dar nebuvo paskelbtas karantinas, viskas buvo gerai, tačiau po to teko išgyventi siaubingai sunkų laikotarpį. Lietuvoje ir Venesueloje laikas skiriasi net septyniomis valandomis, tad bendrauti su ten likusiais nebuvo lengva. Vis tik, šeima labai stipriai prisidėjo prie to, kad tie keli mėnesiai prabėgtų greičiau ir ramiau“, – pasakojo A. Lezama.

Bolivaro mieste gimęs venesuelietis visą karjerą iki šių metų žaidė gimtinėje. Nepaisant savo jauno, 22 metų amžiaus, jis spėjo pakeisti net penkias komandas. Paskutinė A. Lezamos stotelė buvo stipriausio šalies diviziono „Yaracuyanos“ klubas.

„Pagrindinė problema mūsų šalyje yra pinigų stygius, dėl to daugelis futbolininkų negali realizuoti savęs. Lietuva šiuo klausimu yra žymiai labiau pažengusi. Džiaugiuosi galėdamas pažinti naują kultūrą, žmones ir kitokį futbolą. Tuo pačiu noriu pasidžiaugti patekęs į organizaciją, kuri manimi rūpinosi nuo pat pirmos dienos, kai aš atvykau į Lietuvą.

„Riteriai“ yra puiki komanda, nepaisant to, kad aikštėje kol kas mums labai nesiseka. Dar turime pakankamai laiko įrodyti, kad esame geresni nei šiuo metu rodo turnyro lentelė“, – dėstė „Riterių“ naujokas.

Artimiausias A lygos rungtynes A. Lezama su „Riteriais“ šį šeštadienį žais Panevėžyje.

FK Riteriai informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS