Neįgaliesiems

A lyga: čempionių dominavimas ir R. Jonušaitės atsiskleidimas

Sužaista pusė Lietuvos moterų A lygos sezono. Titulą ginantis FK „Gintra-Universitetas“ laimėjo visus susitikimus, o dėl antros vietos vyksta intensyvi kova tarp FK „Kauno Žalgirio“ ir FK „Bangos“ komandų, surinkusių po lygiai taškų.

Daugkartinės šalies čempionės iš Šiaulių per 8 rungtynes įmušė 79 įvarčius ir nepraleido nė vieno. Komandos snaipere šiame sezone tapo 15-metė iš Mažeikių – Rimantė Jonušaitė. Brazilė Isadora Damasceno Freitas įmušė 14 kartų, o ukrainietė Hana Pilipenka – 10 kartų.

Po 5 pergales iškovojo kaunietės ir gargždiškės, tačiau pastarųjų įvarčių santykis yra neigiamas. FK „Kauno Žalgiris“ 9-ame ture atsirevanšavo „Bangai“ (3:0). Įdomu, kad abiejų komandų atakų lyderės – Kamilė Vaičiulaitytė ir Lijana Gedminaitė – taip pat turi vienodą įvarčių kraitį sezone (po 9 įvarčius).

Ketvirtą vietą čempionate užima Šiaulių SG-FA „Šiaulių“ ekipa, surinkusi 4 taškus, o naujokės FK „Utenis“ iškovojo 1 tašką. Savo debiutinį tašką uteniškės pelnė 8 turo dvikovoje prieš ŠSG-FA „Šiauliai“, į Gabijos Toropovaitės įvartį tuo pačiu atsakius Adrijai Skudutytei (1:1).

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt; Jurgitos Riekašienės nuotr./fkbanga.lt

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS