A lygos čempionai – Vilniaus „Žalgiris“

Šeštadienio popietę Vilniuje nusileido A lygos sezono uždanga – po auksinių rungtynių čempionų titulą iškovojo Vilniaus „Žalgiris“.

Prieš šias rungtynes, minimalų pranašumą turnyrinėje lentelėje turėjo „Sūduvos“ komanda.

Rungtynių pradžioje poziciniame futbole dominavo „Žalgiris“, o 12-ąją rungtynių minutę po pražangos prieš Saulių Mikoliūną, į marijampoliečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavo Hugo Videmontas. Aktyviau ir toliau žaidę vilniečiai 17-ąją minutę padvigubino savo pranašumą, kuomet iš kelių metrų kamuolį į vartus pasiuntė Andrija Kaludžerovičius. Kėliniui persiritus į antrą pusę, aktyvesnį žaidimą pradėjo demonstruoti „Sūduvos“ komanda, o sužaidus beveik valandą svečiams pavyko pelnyti ir įvartį, tačiau teisėjas iškart simbolizavo apie pražangą ir rezultatas švieslentėje nepasikeitė.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, puikią progą dar kartą pasižymėti turėjo Hugo Videmontas, tačiau puikiai sužaidė ir komandą nuo triuškinančio skirtumo gelbėjo Ivanas Kardumas.

Sužaidus vos minutę, pavojingai sužaidė ir geltoną kortelę prieš save išvydo Nicolas Gorobsovas. Antroje rungtyniu pusėje, pasipylė geltonos kortelės, už kietas pražangas 54-ąją rungtynių minutę buvo nubausti netgi du „Sūduvos“ žaidėjai- Josipas Tadičius, ir Yevhen Yefrimovas.

Sužaidus valandą, „Sūduvos“atliko dar vieną keitimą – į aikštę žengė Valerijs Šabala, o savo pasirodymą aikštėje baigė Y.Yefremovas. 63-ąją minutę dar kartą pasižymėjo puikias rungtynes žaidžiantis H.Videmontas, rezultatas tapo 3:0 šeimininkų naudai.

„Žalgiris“ ekipa ir toliau kūrė pavojingas atakas, puikią progą pasižymėti iššvaistė Liviu Antalis. Kitoje aikštės pusėje įvartį pelnė svečių ekipa, tačiau teisėjo asistento vėliavėlė kilo į viršų ir rezultatas nepasikeitė.

„Žalgiris“ ekipa taip pat atliko pirmąjį savo keitimą, vietoje Francio Kyeremeho, aikštėje pasirodė Mantas Kuklys. Marijampolės ekipoje į aikštę žengė jau 4 naujas žaidėjas, vietoj Eligijaus Jankausko, aikštėje pasirodė Giedrius Matulevičius.

Rungtynių pabaigoje, „Žalgiris“ pasinaudojo proga suteikti žaidimo minučių jaunimui, į aikštę žengė Modestas Burba ir Matas Vareika, o aikštę paliko L. Antalis ir A.Kaludžerovičius. Užtikrintai rungtynes laimėję „Žalgiris“ futbolininkai į viršų kėlė A lygos nugalėtojų taurę