Neįgaliesiems

A lygos geriausios žaidėjoms – ypatingas dėmesys

Gruodžio 8-ąją neįprastu būdu buvo pagerbtos 2020 metų sezono individualių nominacijų laureatės. 

Dėl pandemijos suvaržymų, šiųmečiai apdovanojimai tapo išskirtiniais. Lietuvos futbolo federacija prizus žaidėjoms įteikė kiekvienai, aplankius ir pasveikinus žaidėjas jų miestuose. 

Žinomas atlikėjas Vaidas Baumila asmeniškai apdovanojo geriausia A lygos vartininke išrinktą Medą Šeškutę, gynėją Mildą Liužinaitę, saugę Dovilę Gailevičiūtę ir puolėją Rimantę Jonušaitę. Taip pat R. Jonušaitė buvo apdovanota ir moterų A lygos rezultatyviausios žaidėjos titulu. 

2020 metų sezono laureatės buvo išrinktos balsavimu, kuriame dalyvavo kiekvienos iš 6 komandų vyriausieji treneriai ir kapitonės bei Lietuvos moterų futbolo asociacijos skirti 3 ekspertai. Daugiausiai balų surinkusios žaidėjos pelnė apdovanojimus, sukurtus pagal moterų A lygos emblemą. 

Meda Šeškutė (Gintra-Universitetas). Iš Grigiškių kilusi 17-metė vartininkė 2020 metais papildė Lietuvos čempionių klubą ir per 18 žaistų rungtynių 14 kartų apsaugojo komandą nuo įvarčių. Jau pirmose sezono rungtynėse Meda priminė apie savo pasižymėjo įspūdingu baudos smūgiu į „Bangos“ vartus, tapusiu jos vieninteliu įvarčiu 2020 m. čempionate. 

Daugiausiai balų surinkusių vartininkių trejetas: Meda Šeškutė, Aušra Klevečkaitė (ŠSG–FA Šiauliai), Klaudija Savickaitė (Kauno Žalgiris). 

Milda Liužinaitė (Kauno Žalgiris). Kauniečių komandos svarbiausias gynybos ramstis, 25-erių metų kapitonė Milda Liužinaitė šiemet sužaidė be keitimų visas 1800 minučių ir pelnė 3 įvarčius. Tai, jog komanda pademonstravo antrą geriausią gynybos rodiklį yra neabejotinas Mildos nuopelnas. Šiemet žaidėjai buvo patikėta garbė būti Lietuvos moterų rinktinės kapitone. 

Daugiausiai balų surinkusių gynėjų trejetas: Milda Liužinaitė, Gabija Gedgaudaitė (MFA Žalgiris-MRU), Vestina Neverdauskaitė (Gintra-Universitetas). 

Dovilė Gailevičiūtė (Gintra-Universitetas). Kaip ir Mildai Liužinaitei, taip ir Dovilei Gailevičiūtei pavyko apginti savo individualų A lygos titulą. Iš Varnių kilusi 24 metų saugė šiemet per 20 rungtynių įvarčiais pasižymėjo 13 kartų bei užėmė 7 vietą tarp rezultatyviausių 2020 m. čempionato žaidėjų. 

Daugiausiai balų surinkusių saugių trejetas: Dovilė Gailevičiūtė, Laura Ruzgutė (MFA Žalgiris-MRU), Liucija Vaitukaitytė (FK Utenos Utenis).                

Rimantė Jonušaitė (Gintra-Universitetas). Jaunoji puolėja iš Mažeikių pakėlė savo asmeninį pelnytų įvarčių rekordą iki 48! Šį rudenį sulaukusi 17 metų, Rimantė Jonušaitė svarbiai prisidėjo prie „Gintros-Universiteto“ triumfo, sužaidusi be keitimo visas 20 rungtynių ir tapusi rezultatyviausia čempionato žaidėja. 

Daugiausiai balų surinkusių puolėjų trejetas: Rimantė Jonušaitė, Ugnė Lazdauskaitė (MFA Žalgiris-MRU), Kamilė Vaičiulaitytė (FK Kauno Žalgiris). 

Jelena Čubrilo  (Gintra-Universitetas). 26-metė saugė iš Serbijos sugrįžo į Lietuvos čempionių ekipą po pusantrų metų pertraukos, kuomet atstovavo Ispanijos „Rayo Vallecano“ ir „Alhama“ klubams. Per 17 rungtynių A lygoje Jelena Čubrilo pasižymėjo 25 įvarčiais, o jos indėlis buvo itin svarbus rungtynėse, kuriose šiaulietės susidūrė su rimtesniu varžovų pasipriešinimu. 

Daugiausiai balų surinkusių legionierių trejetas: Jelena Čubrilo, Jessica Kohm Ayers (FK Gintra-Universitetas; JAV), Ana Cheminava (MFA Žalgiris-MRU; Sakartvelas). 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS