Neįgaliesiems

A lygos kapitonų prognozė: „Žalgiris“ – Supertaurės favoritas, tačiau nenurašoma ir „Sūduva“

Jau šį šeštadienį (vasario 26 dieną) rungtynėmis dėl Optibet LFF supertaurės bus pakelta naujo lietuviškojo sezono uždanga. Dėl pirmo sezono trofėjaus susikaus Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Dvikova Vilniaus „Sportima“ arenoje startuos 17.30 val., bilietus į šį mačą įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.

Rungtynes tiesiogiai taip pat transliuos TV6 kanalas bei TV3.lt.

„Žalgiris“ Optibet LFF supertaurę iškovojęs yra septynis, o „Sūduva“ – tris kartus. Tarpusavyje ekipos dėl šio trofėjaus kovėsi du kartus ir abi komandos iškovojo po vieną pergalę.

LFF.lt susisiekė su būsimo Optibet A lygos sezono komandų kapitonais, kurie pateikė savo prognozes ir įžvalgas apie tai, kas gali būti rungtynių favoritais bei iškovoti pirmąjį sezono trofėjų.

Dauguma iš jų favoritais įvardino vilniečius, tačiau taip pat ragino nenurašyti ir svečių iš Marijampolės.

Jūsų dėmesiui – aukščiausios Lietuvos lygos komandų kapitonų prognozės.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“). „Sezono pradžia visada būna įdomi, išimtis nebus ir šie metai, bet favoritu laikau „Žalgirį“. Jie išlaikė beveik visą branduolį, pasistiprino, o „Sūduva“ neteko daug svarbių žaidėjų, stipriai atsinaujino. Viską sudėjus, „Žalgiris“ turi geresnius šansus“.

Tautvydas Eliošius („Panevėžys“). „Manau, kad šių rungtynių stiprus favoritas yra „Žalgiris“. Jie išlaikė didžiąją dalį branduolio, turi patyrusius žaidėjus, kurie ne kartą yra žaidę ir laimėję finalus ar panašaus tipo rungtynes.

Taip pat turi trenerį, kuris žino, kaip laimėti trofėjus. „Sūduva“ tarpsezoniu yra praradusi kelis kertinius komandos žaidėjus ir pasiruošimo metu neblizga. Turi nemažai naujokų, tai tikriausiai trūksta ir laiko susižaisti. Taip pat keli svarbūs žaidėjai buvo traumuoti, klausimas, ar spės pasveikti ir įgauti sportinę formą. Manau, kad „Žalgiris“ laimės 2:0“.

Vilius Armanavičius (Kauno raj. „Hegelmann“). „Supertaurės rungtynės yra labai sunkiai prognozuojamos, nes tai yra pirmos rimtos sezono rungtynės. Pasiruošimo cikle žaisti teko prieš abi komandas, tačiau pasiruošimo ciklas yra visai kas kita, nes komandos išsibando naujas taktikas, žaidėjus, tad vertinti tikrai yra sunku.

Visgi „Žalgiris“ persiviliojo vieną „Sūduvos“ lyderių (Nicolasą Gorobsovą – red.), tai „Sūduvai“ yra didelis praradimas ir manau, kad „Žalgiris“ šiose rungtynėse bus pajėgesnė komanda ir pasieks pergalę“.

Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“). „Sunku prognozuoti šio finalo rezultatą, kadangi tai bus pirmos sezono rungtynės. Abi komandos keitėsi, reikia laiko susižaidimui. Šiai dienai, manyčiau, favoritai yra „Žalgiris“, bet, kaip ir sakiau, tai bus pirmos oficialios rungtynės po atostogų, gali būti ir broko, todėl nenustebčiau, jei abi komandos žaistų atsargiai ir sulauktume 11 metrų baudinių serijos“.

Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“). „Dvikovos favoritais laikyčiau „Žalgirį“, jei reiktų įvertinti procentais, tai būtų 60 prieš 40. Pagrindiniu faktoriumi į pergalę įvardinčiau išlaikytą branduolį ir pasipildymą neblogais legionieriais.

Ko negalėčiau pasakyti apie „Sūduvą“ – atsisveikinta su savo lyderiais, o į jų vietas paimta nemažai jaunimo. Aišku, pirmos oficialios rungtynės visada būna nervingos ir kuri komanda greičiau susitvarko su tuo jauduliu, ta dažniausiai ir laimi, o tai – dar vienas pliusas, kodėl galvoju, kad „Žalgiris“ tuėetų laimėti, nes turi daug žaidėjų, kurie yra labiau patyrę ir užgrūdinti tokių kovų. Laukiame gražių rungtynių“.

Davydas Arlauskis (Telšių „Džiugas“). „Mano spėjamas rezultatas yra 3:1 „Žalgirio“ naudai. Rungtynės tikrai turėtų būti įdomios, kadangi viskas priklausys nuo to, kas yra geresnės fizinės formos šitoje stadijoje, komandos komplektacijos dar vyksta abejose komandose, gal kiek daugiau susikomplektavę, mano požiūriu, Vilniaus „Žalgiris“.

Tai manau, kad šiose rungtynėse tikrai turėtų dominuoti „Žalgiris“, be abejo, jiems 12 žaidėju namų arenoje bus ir žiūrovai. Kiek teko matyti kontrolinių rungtynių iš abiejų komandų, vaizdas susidarė „Žalgirio“ naudai, nes šiai dienai, manau, tai yra labiau sukomplektuota sudėtis nei „Sudūvos“.

Bet „Sudūva“ gali nustebinti, nes tai yra rungtynės dėl taurės ir jie tikrai norės irodyti, kad gali jas laimėti. Manau, kad laimės ta komanda, kuri yra labiau susižaidusi“.

Algis Jankauskas (FA „Šiauliai“). „Žinant, kad rungtynės vyks Vilniuje, tai „Žalgirio“ komanda turės bent jau namų sienų pranašumą. Manau, kad abi komandos trokšta pradėti naująjį sezoną su iškovotu trofėjumi.

Kadangi pats esu žaidęs už abi komandas ir dar likę daug sentimentų, tai favorito neįvardinsiu. Tik palinkėsiu gražių rungtynių ir smagaus reginio sirgaliams“.

Martynas Matuzas („Jonava“). „Tai turbūt nieko nenustebinsiu, favoritais laikydamas „Žalgirį“.

Bet labai norėčiau, kad pirmose oficialiose rungtynėse „Sūduva“ sužaistų kur kas geriau negu per draugiškas rungtynes ir išlaikytų intrigą iki pabaigos o gal net ir laimėtų. Bet norai norais, tačiau šiuo metu „Žalgiris“ – stipresnė komanda“.

Taip pat skaitykite:

Optibet LFF supertaurė: istorija, rekordininkai ir užsienio treneriai

Optibet LFF supertaurė: „Žalgirio“ gretose – ne vienas buvęs sūduvietis

Optibet LFF supertaurės trofėjus – jau „Sportima“ arenoje

„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ mūšis dėl LFF supertaurės – trečiasis per komandų istoriją

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS