Neįgaliesiems

A lygos snaiperio apdovanojimą atsiėmęs H. Videmontas: „Svarbu pasitikėjimas, kurio sulaukiu iš komandos“

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau tęsia 2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų laureatų pristatymus. Šį kartą jūsų dėmesiui – rezultatyviausiu praėjusio sezono A lygos žaidėju tapęs Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderis Hugo Videmontas.

Nors į sostinę prancūzas atvyko dar 2019-aisiais, neabejotinai geresniu jam tapo 2020-ųjų sezonas.

„Žalgiris“ po trijų metų pertraukos tapo Lietuvos futbolo A lygos čempionais bei iškovojo LFF supertaurę, o prie sėkmingo sezono ryškiai prisidėjo ir H. Videmontas.

Jis su 13 įvarčių tapo rezultatyviausiu čempionato futbolininku, o du iš šių įvarčių krito paskutiniame ir čempionus nulėmusiame susitikime su Marijampolės „Sūduva“.

„Svarbu yra komanda, pasitikėjimas, kurio iš komandos sulaukiu. Tai yra svarbiausia – kai komandoje jautiesi gerai – gali pasiekti daug svarbių dalykų“, – akcentavo futbolininkas.

Jis taip neslėpė, jog iškovoti asmeninį apdovanojimą taip pat yra smagu.

„Aišku, džiaugiuosi iškovojęs šį apdovanojimą, tai parodo, kad praėjusiame sezone pavyko nuveikti kai ką gero“, – sakė žaidėjas.

Vilniuje ir toliau rungtyniaujantis žaidėjas trofėjų kolekciją papildyti galės jau ateinantį šeštadienį, kai su komanda stos į kovą dėl Optibet LFF supertaurės. Vilniečių varžovai – FK „Panevėžio“ futbolininkai.

Rungtynės Vilniaus „Sportimos“ manieže vyks be žiūrovų, tačiau tiesioginę transliaciją nuo 14.35 stebėti galėsite TV3 kanalu ir per TV3.lt.

Visi jau pristatyti 2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų laureatai:

Rezultatyviausias Pirmos lygos žaidėjas – Evaldas Kugys (Kėdainių „Nevėžis“; 16 įvarčių);

Rezultatyviausias A lygos žaidėjas – Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“; 13 įvarčių);

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS