A lygos starte – uteniškių „krikštas“ ir favoričių pergalės

Pirmose Lietuvos moterų A rungtynėse pergales iškovojo praeito sezono prizininkės – Šiaulių „Gintra-Universitetas“, „Kauno Žalgiris“ ir Gargždų „Banga“.

Kovo 31 dieną anksčiausiai į aikštę žengė FK „Kauno Žalgirio“ ir FK „Utenio“ žaidėjos. Pirmąjį 2019 metų A lygos sezono įvartį pelnė Gabija Valiukevičiūtė susitikimo 11 minutę. Verta pažymėti, kad kaunietė pratęsė savo įvarčių fejeriją, kurią surengė Lietuvos futsalo čempionate, pelnydama 19 įvarčių ir rezultatyviausios žaidėjos prizą.

„Kauno Žalgiris“ iki pertraukos padidino savo persvarą iki 3:0, pasižymėjus Rimantei Kunickaitei dubliu. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkėms įvarčius mušė G. Valiukevičiūtė, Agnė Žėglevičiūtė bei dusyk Karolina Zabolotnaja. Rungtynės NFA stadione pasibaigė rezultatu 7:0.

Rungtynių fotoalbumas (Urtės Gimžauskaitės nuotr.)

Gargždų miesto stadione gausus šventiškai nusiteikusių žiūrovų būrys stebėjo FK „Banga“ ir Šiaulių SG-FA „Šiaulių“ dvikovą. Vitalija Žatkina 3 minutę išvedė į priekį gargždietes. Viešnios 22 min. uždirbo 11 metrų baudinį, bet progos nerealizavo Gabija Toropovaitė.

Antroje rungtynių pusėje dublį pelnė „Bangos“ atakų lyderė Lijana Gedminaitė ir užfiksavo galutinį rezultatą 3:0.

Rungtynių fotoalbumas (Jurgitos Riekašienės nuotr.)

Balandžio 3 dieną Gytarių stadione šurmuliavo Šiaulių derbis. Titulą ginantis FK „Gintra-Universitetas“ startavo galingai ir įveikė ŠSG-FA „Šiaulių“ komandą 7:0.

Pirmame kėlinyje hetriką atliko Rimantė Jonušaitė, vieną įvartį įmušė Isadora Damasceno Freitas. Po pertraukos kamuolį į vartus nukreipė Kelen Bender, Algimantė Mikutaitė ir Hanna Pilipenka.