Neįgaliesiems

A lygos startui artėjant: svarbiausios klubų komplektacijos naujienos

Nenumaldomai artėjant naujajam Lietuvos futbolo A lygos sezonui, jūsų dėmesiui pateikiame naują rubriką, kurioje kiekvieną savaitę čempionato sirgaliai bus supažindami su svarbiausiomis komandų komplektacijos naujienomis.

Debiutiniame laidos „A lyga: kas ir kur?“ epizode pristatomi pirmieji praėjusiame sezone A lygoje rungtyniavusių komandų komplektacijos ėjimai.

Abu A lygos favoritai prieš sezoną pristatė naujus vairininkus – šalies čempionu po trijų metų pertraukos tapęs Vilniaus „Žalgiris“ sudrebino šalies futbolo padangę pasikviesdamas buvusį ilgametį Marijampolės „Sūduvos“ vedlį Vladimirą Čeburiną, savo ruožtu marijampoliečių žaidimui ateinančiame sezone vadovaus strategas iš Ispanijos Victoras Basadre.

Sostinės klubas atsisveikino su ne vienu svarbiu futbolininku, tarp kurių – olandas Donovanas Slijngardas, vidurio saugų duetas Modestas Vorobjovas bei Domantas Šimkus, taip pat į Lietuvą negrįš į savo gimtąsias šalis išvykę Liviu Antalis ir Andrija Kaludžerovičius.

Pirmą kartą istorijoje A lygos medalius užsikabinę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai bei taurės laimėtojai FK „Panevėžys“ išlaikė didelę dalį praėjusio sezono sudėčių.

Pirmuosius sudėties formavimo darbus pradėjo ir Gargždų „Banga“ bei Vilniaus „Riteriai“.

Tuo tarpu klubai, kurie siekia A lygos licencijų, kol kas daugiausia pratęsia sutartis su savo buvusiais geriausiais žaidėjais, o ryškesnius naujus narius jau pristatė Kauno „Hegelmann Litauen“ ir Kėdainių „Nevėžis“.

Kauniečių ekipos vyriausiuoju treneriu tapo Andrius Skerla, o pirmaisiais naujokais – iš Marijampolės „Sūduvos“ persikėlęs vartininkas Ignas Plūkas, saugas iš Nigerijos Gavi Thompsonas ir jo tautietis puolėjas Omokhafe Thomas.

Tuo metu Kėdainių komanda sukirto rankomis su buvusiu Gargždų „Bangos“ puolėju Juliumi Kasparavičiumi.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS