Neįgaliesiems

A lygos turo apžvalga: daugiau intrigos antroje turnyro lentelės pusėje

Po trejų sužaistų „Optibet A lygos“ 28-ojo turo rungtynių – dar daugiau intrigos antroje turnyro lentelės pusėje.

Atkarpa. Telšių „Džiugas“ per trejas iš eilės rungtynes namuose savo sąskaitą papildė 7 taškais, tiesa, pastarasis susitikimas su Gargždų „Banga“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Komandą į priekį ir toliau veda Leo Ribeiro – brazilas pasižymėjo visuose liepos mėnesio mačuose ir savo sąskaitoje turi jau 6 įvarčius.

Taktika. Negalėjus žaisti dviem „Bangos“ vidurio gynėjams – Deividui Padaigiui bei Edvinui Bračkui – strategui Davidui Afonso teko paruošti netradicinį išsidėstymą, o komandos naujokas Mauricio Pinto pirmą kartą pradėjo susitikimą starto sudėtyje.

Būtent šis brazilas pelnė išlyginamąjį įvartį – jam prireikė vos dviejų mačų pirmą kartą pasižymėti „Optibet A lygoje“.

Nutrūko. Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubo puolėjo Naurio Petkevičiaus puiki serija baigėsi – futbolininkas nepratęsė rezultatyvių dvikovų atkarpos iki šešių, bet jo komanda vėl rezultatu 2:0 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Kauno rajono ekipa šį varžovą įveikė jau trečią kartą ir visuose mačuose nepraleido įvarčio. Šiuo metu 5-oje vietoje žengiantys čempionato debiutantai Vilniaus „Riterius“ lenkia jau 8 taškais.

Išvykimas. „Nevėžis“ per likusią sezono dalį versis be svarbaus saugo Alexo Kyeremeh, kuris praėjusią savaitę prisijungė prie Alytaus DFK „Dainava“ komandos. Dzūkijos klube techniškas futbolininkas vėl kovos išvien su buvusiu ekipos draugu Cyrille’u Tchayi Tchamba.

Kėdainių klubas nuo 8-oje bei 9-oje vietoje žengiančių varžovų atsilieka jau 9 taškais.

Debiutai. Pirmadienį „Dainavos“ gretose debiutavo ne tik A. Kyeremeh. Prie ekipos prisijungęs Joshua Silva pelnė įvartį ir prisidėjo prie svarbios dainaviečių pergalės 2:1 – pastarąjį sykį Dzūkijos ekipa nugalėjo dar gegužės 29-ąją.

Prie „Dainavos“ laimėjimo taip pat prisidėjo Saidas Hamuličius, kurio kraityje jau net 8 taiklūs smūgiai šiame sezone.

Nesėkmės. „Riteriai“ po trejų lygiųjų su pirmojo ketverto atstovais pirmą sykį šiemet nusileido ir kitai varžovei – „Dainavai“. Sostinės klubas atitolo nuo 5-osios vietos ir vienintelė paguoda Alytuje tapo ta, kad pirmą įvartį Lietuvos čempionate pelnė 20-metis Valdas Paulauskas.

Iš viso V. Paulauskas „Optibet A lygoje“ yra sužaidęs 14 dvikovų.

alyga.lt informacija, Kulis photography nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS