Neįgaliesiems

A lygos turo apžvalga: netikėtumų pateikusi savaitė

Praėjusią savaitę „Optibet A lygoje“ buvo užfiksuotas ne vienas netikėtas rezultatas.

Nusisuko. Fortūna vėl nepalepino Alytaus DFK „Dainava“ ekipos – trečią kartą iš eilės namuose žaidę dzūkai vėl paskutinėmis minutėmis praleido įvartį bei su 14 taškų žengia 9-oje pozicijoje.

„Panevėžiui“ buvo pralaimėta 1:2, o vienintelį įvartį dainaviečiams pelnė debiutavęs Henrique Devensas, kuris ant žaliosios vejos praleido mažiau negu pusvalandį.

Išgelbėjo. Alytuje svečiams negalėjo padėti Elivelto bei Jorge Eliasas, tačiau iššovė kiti futbolininkai – Ignas Kružikas bei paskutinės atakos metu įvartį įmušęs Pijus Širvys. Pastarasis žaidėjas šiame sezone per 451 minutę yra pasižymėjęs 3 kartus.

„Panevėžys“ per pastarąsias šešerias rungtynes surinko 14 taškų, o tai leido su 38 taškais pakilti į 3-iąją vietą bei 3 taškais atsilikti nuo pirmaujančio Vilniaus „Žalgirio“.

Serija. Vilniaus „Riteriai“ taip pat per pastaruosius šešis mačus nepralaimėjo, bet net penkis sykius sužaidė lygiosiomis. Tiesa, rezultatas 0:0 derbyje su „Žalgiriu“ yra pozityvus akcentas, ne tik įnešęs daugiau intrigos pirmame ketverte, bet ir parodęs, kad „Riteriai“ po truputį atsitiesia.

Derbyje debiutavo naujasis sostinės klubo žaidėjas Maksymas Marusičius, 2017-aisiais atstovavęs „Jonavai“.

Konstrukcija. Vilniaus derbyje itin dažnai kamuolys buvo siunčiamas į virpstus bei skersinius. Du kartus tą padarė Hugo Videmontas, po sykį – Valentinas Jeriomenka ir Ogenyi Onazi, kurio smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas.

Nutraukė. Marijampolės „Sūduva“ į kovas UEFA Konferencijų lygoje žengia malonesniu akordu – nutraukta penkių nelaimėtų dvikovų serija ir sužaista 2:0 su Gargždų „Banga“.

Komandoje debiutavo Jordanas N’Kololo bei Alexandros Gargalatzidis, pastarasis netgi spėjo pasižymėti efektingu įvarčiu galva, kuriam prireikė vos kiek daugiau negu 10 minučių.

Netikėtumas. Kėdainių „Nevėžis“ pirmą kartą šiame sezone atėmė taškus iš pirmojo ketverto komandos, sužaisdamas lygiosiomis 1:1 su „Kauno Žalgiriu“ bei iki 6 taškų sumažindamas deficitą nuo „Dainavos“.

Vienintelį „Nevėžio“ įvartį tame mače įmušė pirmą dvikovą starto sudėtyje pradėjęs Evaldas Kugys, kuris pasižymėjo pirmą kartą „Optibet A lygoje“.

Duobelė. „Kauno Žalgiris“ į tarptautinį frontą žengs po prasčiausios atkarpos Lietuvos čempionate – per 5 mačus iškovota tik viena pergalė. Tai su 37 taškais lėmė nusileidimą į 4-ąją poziciją.

Kauno ekipos gretose debiutavo „Manchester City“ komandai priklausęs Divine’as Naah – futbolininkas iš Ganos rungtyniavo 13 minučių.

Neparankus. Telšių „Džiugas“ per trejas tarpusavio rungtynes „Optibet A lygoje“ du kartus nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandą bei sykį sužaidė lygiosiomis. Puikūs Leo Ribeiro ir Nasko Milevo įvarčiai leido nutraukti varžovų nepralaimėtų dvikovų seriją.

Visas keturias pergales džiugiečiai iškovojo žaisdami savo miesto stadionuose.

Lyderis. „Hegelmann Litauen“ klubo puolėjas Nauris Petkevičius toliau spindi – pasižymėjo septintą kartą per pastarąsias aštuonerias rungtynes ir ketvirtą sykį iš eilės. Su 9 taikliais smūgiais 21-erių futbolininkas tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.

alyga.lt informacija, R. Lukoševičiaus nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS