Neįgaliesiems

A. Mikutaitė: „Ryt laukia itin atkakli kova“

Jau rytoj Lietuvos moterų rinktinė žais atrankos į pasaulio čempionatą rungtynes su Moldovos ekipa.

Rungtynės vyks LFF stadione Vilniuje, o įėjimas į rungtynes – nemokamas. Rungtynių pradžia – 18 val. 

Rinktinės senbuvė, šiuo metu Ispanijos antrojo diviziono S. E. „AEM“ klube rungtyniaujanti Algimantė Mikutaitė teigė, kad pasiruošimas rungtynėms vyksta sklandžiai.

„Analizuojame varžoves, jų žaidimą ir per kur galime labiau žaisti. Treneris akcentuoja tas vietas, kurias galime išnaudoti savo žaidimo kūrimui. Vakar treniruotėje tuos akcentus stengėmės išpildyti, kad kuo geriau pasiruoštume rungtynėms. Šiandien taip pat tikslingai dirbsime, kad kuo geriau pasiruoštume rytojaus kovai“, – pasakojo futbolininkė.

Moldovos rinktinė šiuo metu pasaulio čempionato atrankos G grupėje užima paskutinę vietą ir neturi iškovojusios taškų, o tuo tarpu lietuvaitės, iškovojusios vieną tašką yra laipteliu aukščiau. Kaip pasakojo žaidėja, rungtynių pasiruošime yra akcentuojamos tikslios užduotys.

„Pagrindiniai rungtynių akcentai yra išnaudoti dideles erdves varžovių viduryje, aktyvus judėjimas centre ir spaudimas“, – apie rungtynių planą kalbėjo A. Mikutaitė.

Paskutinį kartą Lietuvos ir Moldovos rinktinės aikštėje susidūrė 2017 metais, kuomet lietuvaitės LFF stadione varžovėms nusileido 0:2. Tose rungtynėse žaidė ir A. Mikutaitė, kuri teigia, kad nuo to laiko rinktinė tikrai pasikeitė ir įgavo daugiau patirties.

„Rinktinė labai atjaunėjo ir pasikeitė sudėtis, bet tuo pačiu daug laiko praėjo nuo tuometinės kovos ir turiu pasakyti, kad įgavome daugiau patirties. Didelė dalis iš dabar esančių rinktinėje turėjo labai gerų rungtynių su stipriomis rinktinėmis, o tai tikrai prisideda prie mūsų patirties. Tąkart pralaimėjome ir asmeniškai jaučiu norą atsirevanšuoti, todėl ryt laukia itin atkakli kova“, – kalbėjo rinktinės gynėja.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS