Neįgaliesiems

A. Morkūnas: „Tikrai „Vyčiui“ iššūkį mesime“

Praėjusiame sezone pirmąkart į finalą prasibrovę Jonavos „Vikingai“ naująjį sezoną pasitiks dar labiau sustiprėję. Klubas šią savaitę pranešė net apie keturis naujokus, kurie neabejotinai sustiprins komandą.

Lapkričio mėnesį prasidėsiančiame čempionate „Vikingams“ atstovaus Lietuvos jaunimo rinktinės kapitonas Genaras Samsonikas, vienas geriausių Lietuvos rinktinės žaidėjų Vladimiras Derendiajevas, ilgametis rinktinės vartininkas Mindaugas Labuckas bei po metų pertraukos į ekipą grįžtantis žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

„Taip, tikrai „Vyčiui“ iššūkį mesime. Galvoju, kad tarpsezonio namų darbus padarėme gerai, dabar juos reiks perkelti į aikštę“, – sakė „Vikingų“ vadovas Aironas Morkūnas.

Be abejonės, įdomiausi yra J. Jeremejevo ir V. Derendiajevo prisijungimai. Pirmasis į Jonavą sugrįžta tapęs Vokietijos čempionu, o antrasis persikėlė iš Kauno „Vyčio“ klubo. Galime tik priminti, kad V. Derendiajevas jau nežaidė LFF futsal taurės finalo ketverte.

„Su Jurijumi mes visada palaikėme gerus santykius ir jo sugrįžimas buvo tik laiko klausimas. Po sezono Vokietijoje už jį klubas prašė 3000 eurų kompensacijos, tačiau pats Jurijus norėjo sugrįžti, todėl galiausiai pavyko susitarti prisivilioti jį be kompensacijos. Žaidėjas nori žaisti pasaulio čempionato finaliniame etape, o tokiais atvejais futbolininkai yra pasiruošę padaryti daug ką.

Kalbant apie Vladimirą, tai aš jį išpirkau. Galiu pasakyti, kad įsigijome paties aukščiausio lygio profesionalą. Jam atvykus, komandoje yra šešiolika žaidėjų, todėl savo komplektaciją baigiame“, – pasakojo A. Morkūnas.

Artimiausiu metu paaiškės, kokia sistema vyks naujosios pirmenybės. Kol kas realiausias variantas – turai vadinamuosiuose burbuluose. Anot „Vikingų“ vadovo, šiandien tai yra vienintelė galimybė išgelbėti čempionatą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS