Neįgaliesiems

A. Novikovas: „Esu labai nusivylęs rezultatu“

Po lygiosiomis (1:1) pasibaigusių Pasaulio čempionato atrankos rungtynių Maltoje Lietuvos rinktinės žaidėjai išreiškė nusivylimą rezultatu.

Žaidėjų komentarai po rungtynių:

Saugas Fedoras Černychas:
„Prastai. Tokias rungtynes turime laimėti. Visi stengėmės, bet šiandien nepavyko. Labai sutankinta Maltos gynyba, mums buvo sunku prasibrauti iki vartų, kažką sukurti. Galvojome, kad jie daugiau atlaisvins kraštus, bet jie neišeidinėjo ir mažiau galėjome perduoti iš kraštų.

Galbūt per daug skubėjome įmušti antrą įvartį, atiduodavome ne ten perdavimą, ne ten pramušti.

Labai dėkingas tiems, kurie atvažiavo palaikyti mus ir supranta, kad kiekvienas iš mūsų stengiasi ir nori kuo geriau sužaisti, kad rinktinė laimėtų.“

Saugas Arvydas Novikovas:
„Nėra pasiteisinimo, mes privalome prieš tokias komandas laimėti. Esu labai nusivylęs rezultatu. Žaidimo planas galbūt būtų suveikęs, jei darytume daugiau tai, ko iš mūsų prašė. Įvartis išmušė iš žaidimo plano. Bet buvo dar daug laiko. Turime laikytis žaidimo plano ir daryti kas buvo pasakyta. Gaila ir apmaudu. Norėjome atsitiesti prieš fanus, prieš save, bet nepavyko.

Varžovai uždarė mums kraštus, bet jeigu būtume greičiau perdavinėję kamuolį iš vienos pusės į kitą, kraštai būtų atidaryti. Per vidurį jie buvo susispaudę ir buvo labai sunku praeiti.

Nereikia nuleisti galvos, dar laukia rungtynės su anglais.“

Saugas Vykintas Slivka:
„Apmaudu, kad nepavyko laimėti. Įmušė Malta iš 30 ar daugiau metrų ir tiesiog sulindo į savo baudos aikštelę. Nebuvo lengva pralaužti jų gynybą. Pirminis planas buvo žaisti per kraštus. Kartais visai neblogai išeidavo atsidengti tarp zonų, tarp gynėjų ir saugų.

Gaila, kad nepavyko tuo paversti įvarčių. Galbūt kartais perdegdavome, reikia žiūrėti rungtynes ir padaryti išvadas.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS