Neįgaliesiems

A. Novikovas: „Galėjome turėti šešis taškus“

Po lygiosiomis pasibaigusių rungtynių Glazge Lietuvos rinktinės žaidėjai kalbėjo apie dvilypius jausmus dėl neišnaudotos progos nugalėti ir svečiuose pasiekto taško.

S. Čirbos nuotr.

Komentarai po rungtynių:

Saugas Fedoras Černychas:
„Šiandien vėl pasisekė įmušti. Gaila, kad tai nebuvo pergalingas įvartis. Džiaugsmas, dėl įvarčio, be abejo, daug mažesnis. Po pirmojo kėlinio atėjome visi vyriškai pakalbėjome, kad reikia taip pat žaisti, spausti, nebijoti varžovų. Įmušėme įvartį, turėjome dar progų, jų neišnaudojome. Gaila, kad to nepavyko.

Bet nuotaika nėra prasta. Ko gero, iš mūsų tokio žaidimo nesitikėjo, kad iki pabaigos pirmausime. Norėjome pergalės, kovėmės iki galo, bet gaila, nepavyko. Sieksime pergalės prieš Maltą.“

Vartininkas Ernestas Šetkus:
„Deja, vėl rungtynių pabaigoje praleidome įvartį. Liūdėti nėra kada. Vis dėlto pasiektos lygiosios Škotijoje, svečiuose prie varžovų aistruolių. Nenuvylėme nei trenerių, nei gerbėjų, nei patys savęs. Galima liūdnai pajuokauti, kad pripratome paskutinę minutę praleisti.

Bet vis dėlto prieš Slovėniją buvo labiau apmaudu, nes pirmavome dviem įvarčiais. Nėra tokio nusivylimo, nes čia pirmavome vienu įvarčiu, išvykoje, todėl normalu, kad škotai rungtynių pabaigoje mus spaudė. Nepavyko apsiginti. Varžovai tuo stiprūs, kad toli meta iš užribio, gerai atlieka perdavimus iš krašto. Jie labiau pripratę prie tokio žaidimo, nes rungtyniauja Anglijoje, Škotijoje.“

Saugas Arvydas Novikovas:
„Tikėjomės tokios atmosferos, kad žiūrovai bus nusiteikę prieš mus. Sugrįžimas į Škotiją neblogas, tačiau galėjome išlaikyti pergalę. Važiavome žaisti dėl pergalės. Nenorėjome atsitraukti, norėjome atakuoti. Labai apmaudu, kai antras iš eilės rungtynes leidome varžovams ištraukti lygiąsias. Galėjome turėti šešis taškus, turime du.

Šiandien man rungtynės pavyko, bet svarbiau yra komanda ir rezultatas. Jaučiuosi gerai, bet niekas nepakeis to jausmo, kai komanda pasiekia pergalę.

Nežinau kas bus toliau su klubu, bet tikiuosi, kad grįšiu į savo klubą ir žaisiu, kad treneris žiūrėjo šitas rungtynes.“

Gynėjas Vytautas Andriuškevičius:
„Stebėti rungtynes nuo suolelio buvo daug sunkiau. Pasikartojo nemalonus scenarijus, kai rungtynių pabaigoje praleidžiame įvartį. Ironiška tai, kad išeiname nusiminę.

Rūbinėje po rungtynių buvome nusiminę, bet priminėme vienas kitam, kad rezultatas geras ir pažengėme žingsnį į priekį. Treneris sakė, kad nereikia nukabinti nosies, svarbiausia dabar įveikti Maltą. Galbūt prieš rungtynes būtume sutikę su lygiosiomis, bet dabar esame labiau nusivylę. Atmosfera buvo labai nuostabi – nesu matęs, kad visas stadionas taip dainuotų himną, o Škotija yra stipri komanda.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS