Neįgaliesiems

A. Novikovas: „Turkijoje visi žaidėjai yra labai techniški“

Lietuvos rinktinės antradienio vakarą laukia Turkijos rinktinės iššūkis, o bene geriausiai Valdo Ivanausko komandos gretose būsimų varžovų šalį žino vienas rinktinės lyderių Arvydas Novikovas.

Jis pastaruosius dvejus metus vilkėjo šios šalies „Erzurumspor“ ekipos marškinėlius, o šią vasarą pakeitė klubą, tačiau toliau lieka Turkijoje vilkės antro diviziono „Samsunspor“ marškinėlius.

Spaudos konferencijoje prieš rungtynes lietuvis teigė, jog negalima lyginti Turkijos rinktinės su jų lyga, mat geriausi žaidėjai įprastai rungtyniauja užsienio komandose.

„Manau, kad Turkijos lyga ir rinktinė yra kitas lygis, nes dauguma turkų žaidėjų žaidžia užsienyje, ten yra visai kito lygio žaidėjai.

Turkijos lygos lygis tikrai nėra prastas, nelabai yra skirtumas tarp aukščiausios ir antros lygų, manau, kad tai yra gera komanda. Gerai, kad su jais žaisime, galėsime pažiūrėti, kokiame lygyje esame ir mes, tad bus geros rungtynės“, – mintimis prieš dvikovą dalinosi futbolininkas.

Jis teigė, jog, nepaisant varžovų kokybės, savų argumentų pateikti bandys ir lietuviai.

„Pirmą kartą žaisime prieš Turkijos rinktinę, yra sunku pasakyti, nes jie yra kito lygio žaidėjai, žaidžia aukščiausio lygio lygose, bet aš manau, kad Turkijoje visi žaidėjai yra labai techniški, labai geras lygis.

Žaidžiau ir aukščiausioje, ir antroje lygoje, lygis yra labai geras, geri žaidėjai. Bus sunku, bet mes irgi duosime jiems savo kovą“, – dėstė rinktinės senbuvis.

Dar sykį nusikėlęs į šeštadienio mačą su Liuksemburgu, A. Novikovas taip pat apgailestavo dėl neišnaudotų progų, tačiau džiaugiasi jaunųjų komandos narių nusiteikimu.

„Gal kažkiek pritrūko agresijos priekyje, nes turėjome šansų ir turėjome juos išnaudoti. Tokiame lygyje, jei jų neišnaudosi – būsi nubaustas.

Bet jaunimas atvažiuoja su daug motyvacijos, nori pasirodyti iš geriausios pusės, išeinant į rungtynes jie atsiduoda šimtu procentų“, – kolegoms gerų žodžių negailėjo žaidėjas.

Likęs Lietuvos rinktinės birželio mėnesio tvarkaraštis UEFA Tautų lygos varžybose

Birželio 7 d. (antradienis), 21.45 val. Lietuva – Turkija. Vilniaus LFF stadionas. Bilietus įsigyti galite paspaudę čia. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 11 d. (šeštadienis), 19.00 val. Farerų Salos – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 14 d. (antradienis), 21.45 val. Turkija – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS