Neįgaliesiems

A. Novikovas: „Viską parodžiau savo geru žaidimu“

Ketvirtadienio vakarą buvo pagerbti 2018 metų Lietuvos futbolo geriausieji, o po apdovanojimų laureatai neslėpė džiaugsmo, iškovoję prizus.

Pirmą kartą karjeroje geriausiu Lietuvos futbolininku pripažintas Balstogės „Jagiellonia“ klubo lyderis Arvydas Novikovas sakė: „Manau, kad praėję metai man buvo geriausi  karjeroje, o šie bus geresni – jau pradėjau juos gerai ir stengsiuosi tai tęsti. Malonu gauti apdovanojimą, matėte, šiek tiek susigraudinau savo kalbos pabaigoje“.

„Viską parodžiau savo geru žaidimu. Du metus iš eilės „Jagiellonia“ klube buvau vienas iš lyderių. Rezultatus pasiekti padeda sunkus darbas. Kažkur turi būti įkyresnis, drąsesnis, pasitikėti savimi, o aš tai turiu“, – tvirtino A. Novikovas.

Geriausia Lietuvos futbolininke antrą kartą išrinkta šalies moterų futbolo čempionių Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandos gynėja Vestina Neverdauskaitė: „Be galo džiaugiuosi, darbas duoda vaisių. Praėję metai užgrūdino tuo, jog svajonės pildosi ir niekada negalima nuleisti rankų, reikia sunkiai dirbti. Šį apdovanojimą pastangos, palaikymas iš aplinkinių ir tų, kurie tikrai žino, kiek daug įdedu ir myliu šį darbą“.

Marijampolės „Sūduvos“ saugas Ovidijus Verbickas buvo išrinktas geriausiu Lietuvos A lygos žaidėju. 25 metų futbolininkas interviu teigė, jog prie apdovanojimo prisidėjo tiek žaidimas klube, tiek rinktinėje, o taip pat – šeimos palaikymas: „Kiekvienas individualus prizas suteikia papildomos motyvacijos. Tai yra prizas už tai, kad sunkiai praėjusiais metais dirbau, kitais metais vėl stengsiuosi įrodyti, kad tai nėra eilinis apdovanojimas”.

„Tai buvo vienas geriausių mano sezonų. Stabiliai žaidžiau rinktinėje, treneriai manimi tikėjo. Metų pradžioje man gimė vaikai, žmona visada buvo šalia ir man padėjo. Tai mane pakylėjo. Kas pakylės šįmet? Galbūt šįmet dar vaikų bus“, – juokėsi O. Verbickas.

Geriausio metų įvarčio, kurį įmušė UEFA Tautų lygos rungtynėse prieš Juodkalniją, apdovanojimą atsiėmęs Rolandas Baravykas neslėpė šypsenos: „Jaučiuosi puikiai, smagu, kad žmonės balsavo, pats labai didžiuojuosi tuo įvarčiu. Dėkui Novikovui už blogą perdavimą, kurį paverčiau gražiu įvarčiu. Kamuolio perdavimo trajektorija nebuvo tokia, kokios tikėjausi, teko improvizuoti“.

„Smagu, kad pelniau pirmą įvartį nacionalinėje rinktinėje, bet iš veido matėsi, jog tas džiaugsmas buvo trumpas, nes nebuvo laiko, reikėjo skubėti į priekį, gaila, kad pralaimėjome. Pats žaidimas nacionalinėje rinktinėje buvo svarbus, žaidžiau beveik visas rungtynes, tai labai vertinu ir noriu tik kilti aukštyn“, – teigė „Žalgirio“ futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS