Neįgaliesiems

A. Paškevičiaus pratimai vartininkų rankų koordinacijai

LFF Techninis departamentas plėtoja videociklą apie treniruotes namų sąlygomis.

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinių vartininkų treneris Audrius Paškevičius pademonstravo rankų koordinacijos pratimus su skirtingo dydžio kamuoliais.

„Praeitą savaitę vartininkams mes išleidome atskirą treniruočių sesijų knygą. Kadangi Lietuvoje turime turtingą vartininkų ruošimo istoriją, mes norime tęsti šios pozicijos žaidėjų ugdymą, atsižvelgdami į šiuolaikinius reikalavimus.

Vartininkai ir vartininkės, jūs rasite antrąjį treniruočių video, kurios tema yra akys–rankos–koordinacija. Mėgaukitės treniruotėmis ir rūpinkitės savo kūnu, sėkmės“,  – palinkėjo LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde.

„Šiuo metu, kai nėra galimybės visavertiškai treniruotis, reikia neprarasti ryšio su kamuoliu. Todėl noriu pasiūlyti rankų ir akių koordinacinius pratimus, skirtus vartininkams, kuriuose be problemų galite atlikti namuose.

Net ir neturint daugiau kamuolių, galima naudoti obuolius, apelsinus ar kitus namuose turimus daiktus, kurie nesukeltų pavojaus jūsų sveikatai. Pratimus galima atlikti kiekvieną dieną, gerinant atliekamo pratimo kokybę ar atlikimo laiką“,  – pažymėjo Audrius Paškevičius.

Sauliaus Čirbos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS