Neįgaliesiems

A. Rastenis po mačo su šveicarėmis: „Svarbu išmokti tokias pamokas“

Lietuvos merginų U-17 rinktinė Vilniuje vykstančią Europos čempionato atranką pradėjo nesėkme – lietuvaitės atkakliai kovėsi, tačiau 0:3 nusileido galingai Šveicarijos komandai.

Pirmą kėlinį lietuvaitėms pavyko atsilaikyti prieš viešnias iš šveicarių, tačiau po pertraukos šios įrodė savo persvarą, įmušė tris įvarčius be atsako ir iškovojo pergalę.

Kaip po dvikovos teigė Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys Arūnas Rastenis, tokiose rungtynėse futbolininkės gali kaupti labai reikalingą patirtį.

„Iš tikrųjų labai džiaugiamės, kad galime prieš tokias varžoves įgyti patirties, tai labai naudinga ir mums, treneriams, svarbu išmokti tokias pamokas, kurias mums duoda Europos grandės, ateityje tobulėti ir manau, kad viskas bus gerai“, – sakė jis.

A. Rastenis taip pat sakė, jog po pertraukos Lietuvos rinktinei tiesiog galėjo pradėti stigti ir fizinių jėgų.

„Pirmame kėlinyje merginos tikrai nuoširdžiai kovojo, atidavė visas jėgas, kai kurioms net pradėjo traukti kojas.

Gal ir mūsų fizinis pasiruošimas dar šiek tiek atsilieka nuo šveicarių, kadangi merginos dar žaidė mažai rungtynių, bet kovingumu jos tikrai nenusileido, tačiau, aišku, įtampa kažkiek pakišo koją“, – mintimis dalinosi jis.

Kovo 29 dieną lietuvaičių laukia antrasis ir lemiamas mūšis prieš Kazachstano futbolininkes. A. Rastenio teigimu, merginų darbas treniruotėse leidžia galvoti apie teigiamą rezultatą.

„Reikia toliau dirbti taip pat nuoširdžiai, kaip merginos jau dirbo per šias dienas ir rungtynėse su Kazachstanu aš tikiu teigiamu rezultatu“, – sakė jis.

Primename, kad patekimas į visas atrankos turnyro Vilniuje rungtynes – nemokamas.

Likęs atrankos turnyro Vilniaus LFF stadione tvarkaraštis:

Kovo 26 diena (šeštadienis), 14.00 val. Šveicarija WU17 – Kazachstanas WU17;

Kovo 29 diena (antradienis), 14.00 val. Kazachstanas WU17 – Lietuva WU17.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS