Neįgaliesiems

A. Skerla: „Mums labai svarbu laimėti Baltijos taurę“

Baltijos taurės varžybas pradedanti Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė antradienio vakarą stos į kovą su Estijos komanda, o treneris Andrius Skerla tvirtina, jog pergalė galėtų suteikti daugiau pasitikėjimo po aštuonerių metų trofėjų siekiantiems susigrąžinti lietuviams.

Pietinį Estijos miestą Parnu po ilgos kelionės pavakare pasiekusi komanda surengė priešrungtyninę treniruotę, kurioje prakaitą liejo pirmojoje treniruotėje nedalyvavę futbolininkai Giedrius Matulevičius, Ričardas Šveikauskas, Sigitas Olberkis, Edvinas Kloniūnas ir Ernestas Mickevičius.

Rinktinės medikų štabas uždegė žalią šviesą visiems futbolininkams žaisti, tad pirmąsias rungtynes lietuviai pasitinka pilnai pasiruošę.

„Po kelionės išsijudinome, dirbome ties taktika, modeliavome žaidimą ir padirbėjome su standartinėmis padėtimis. Pirmą kartą esame šiame miestelyje, treniruotę turėjome jaukiame stadione, kuris nėra didelis, bet aikštė ir atmosfera yra puiki“, – teigė A. Skerla, kuris praeityje jau yra laimėjęs Baltijos taurę su vyrų rinktine.

„Raktu į pergalę gali būti žaidimo plano laikymasis ir treniruotėje šlifuotų užduočių išpildymas rungtynėse. Standartinės padėtys gali būti grėsmingos. Iš žaidėjų reikalausime daugiau žaidimo vienas prieš vieną, kad galėtume išprovokuoti daugiau pražangų prie varžovų baudos aikštelės.“

Pasak specialisto, pergalė gali būti puikus moralinis pakylėjimas Lietuvos jaunimo rinktinei, kuri paskutinį kartą įvartį pelnė tik praeitų metų birželio mėnesio rungtynėse prieš Farerų Salų komandą.

„Rezultatai nėra geriausi, bet Latvijos ir Estijos komandų pasirodymai taip pat nestebina, jie turi panašių problemų, kaip ir mes. Trofėjaus laimėjimas mums būtų labai svarbus. Šiame etape pergalė ir geras žaidimas suteiktų daugiau pasitikėjimo patiems žaidėjams ir tai leistų tikėti, kad einame teisinga linkme. Šios dvejos rungtynės mums yra labai svarbios. Būtent šios rungtynės yra galimybė įrodyti, kad galime laimėti ir įmušti – įvarčio laukiame tikrai labai ilgai“, – dėstė treneris.

Baltijos taurę paskutinį kartą Lietuvos U-21 rinktinė laimėjo 2010 metais. Šiandien 19 valandą lietuviai susitiks su estais, o rungtynes transliuots TV3 Play internetinė svetainė. Tuo tarpu birželio 4 dieną Gargžduose lietuviai priims Latviją. Įėjimas į šias rungtynes – nemokamas.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS