Neįgaliesiems

A. Skerla: „Ne veltui mokiausi – norėjau būti treneriu“

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas puikiai debiutavo „Optibet A lygoje“, o viena iš to sėkmės priežasčių yra sėkmingas Andriaus Skerlos darbas.

Tai – pirmasis klubas šalies čempionate, prie kurio vairo stovi buvęs rinktinės vidurio gynėjas. Šiuo metu pirmenybių debiutantai vis dar kovoja dėl vietos pirmame ketverte bei yra iškovoję 13 pergalių.

Po gana sunkaus starto komanda įsibėgėjo, o vasarą „Hegelmann Litauen“ klubo vairininkas du kartus buvo pripažintas geriausiu mėnesio treneriu.

„Svarstymų daug nebuvo. Norėjosi save išbandyti save kitur, daug metų dirbau asistentu ir jau reikėjo apsispręsti – arba eiti į vieną pusę, arba į kitą. Baigiau mokslus, turiu visas trenerio licencijas, kurios reikalingos. Ne veltui mokiausi – norėjau būti treneriu.

Pradėjome kalbėti lapkričio mėnesį ir susitarimą pasiekėme gruodį. Turėjau pakankamai laiko išanaliuot praeitą sezoną, peržiūrėjau praktiškai visas rungtynes, reikėjo išsirinkti žaidėjus, su kuriais galima toliau dirbti, be to, fomuoti visiškai naują komandą“, – teigė A. Skerla.

„Savaitės interviu“ rubrikoje Kauno rajono ekipos vyr. treneris papasakojo apie savo komandos planus ateičiai bei jaunus futbolininkus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS