Neįgaliesiems

A. Skerla po taurės finalo: „Žaidėjams galiu pasakyti tik geriausius žodžius“

Kauno raj. „Hegelmann“ klubas pasiekė pirmąjį taurės finalą savo komandos istorijoje, tačiau jame laimėti nepavyko – po pratęsimo 1:2 buvo nusileista Vilniaus „Žalgirio“ komandai.

Po dvikovos spaudos konferencijoje dalyvavęs „Hegelmann“ treneris Andrius Skerla apgailestavo dėl to, kad finale nepavyko pasiekti pergalės.

„Liūdna, bet tie žodžiai išsipildė – finalai yra ne žaidžiami, o laimimi ir šiandien jį laimėjo „Žalgiris“, jie įmušė įvarčius, mes nesugebėjome įmušti tiek, kad rungtynės gal nueitų iki baudinių. Apmaudu, jėgų atidavėme tikrai daug.

Galiu pasakyti, kad nemačiau didelio skirtumo tarp komandų, gal jie buvo pavargę, normalu, mačiau tik išpildytojus, kurie pas juos yra geresni ir dėl to turiu sutikti. Žaidėjai turi dideles širdis ir kiek jie paliko jėgų ir atidavė savęs – galiu pasakyti tik geriausius žodžius“, – savo auklėtinius gyrė buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas.

Kalbėdamas apie taktinę mačo pusę, specialistas teigė, jog abi ekipos buvo pasiruošusios gerai.

„Buvome labai gerai pasiruošę, „Žalgiris“ nerasdavo spragų, nenubėgdavo, mes visada buvome pasiruošę, uždengėme jų stiprias puses, įžaisdami kamuolį jie neturėjo daug kažkokios erdvės.

Gal jie laikė tą kamuolį, kaip ir mes, bet ta progresija nebuvo tokia aštri. Galima kalbėti, ką norime, bet jau yra rezultatas. Pats žaidimas, manau, buvo gero lygio iš abiejų komandų“, – akcentavo A. Skerla.

Jis taip pat pasidžiaugė dėl tos atmosferos, kurią sukūrė stadione susirinkę sirgaliai.

„Mes lietuviai esame neįpratę, pats kai žaidžiau už Lietuvos rinktinę tiek sirgalių nesusirinkdavo, puikus stadionas, fantastinė aplinka, žaidėjams palinkėjau, kad jie turėtų galimybę rungtyniauti pilnuose stadionuose prie pilnų tribūnų.

Kai žaidėjai mato tiek žiūrovų – jie negali tinginiauti, jie turi bėgti, turi kovoti“, – dėstė treneris.

Reziumuodamas jis teigė, kad komanda iš tokio mačo pasiims tik geriausią patirtį, kuri pravers ir ateityje.

„Kiekvienos tokios rungtynės yra didžiausia patirtis, ne tik žaidėjams, bet ir man kaip treneriui. Nėra tekę vadovauti prie tokios auditorijos, tai yra finalas, įtampa, daug minčių. Tai yra neįkainojama patirtis man ir žaidėjams“, – baigė konferenciją A. Skerla.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS